İngilizce kursu ankara, ingilizce konuşma kursu, en iyi ingilizce kursu, ingilizce kursları ankara, ankaradaki ingilizce kursları,ingilizce kursu tavsiye, ankaradaki en iyi ingilizce kursu

İNGİLİZCE DİL KURSLARI

Sun Akademi İngilizce Dil Kursları ile “İNGİLİZCE KONUŞAMAMA” fobinize son verin! Özel eğitim sistemimiz ile artık siz de İngilizce’ yi öğrenecek ve konuşacaksınız. 

n İyi İngilizce Kursu Ankara, İngilizce Kursları İskenderun, En İyi İngilizce Kursu, İngilizce Kursları

 ·        GENEL İNGİLİZCE KURSLARI

 ·        ÇOCUKLAR İÇİN İNGİLİZCE KURSLARI

 ·        YDS KURSLARI

 ·        LYS – 5 KURSU

 ·        İNGİLİZCE HAZIRLIK ATLAMA KURSU

ANKAR

Yıllardır uygulanan klasik İngilizce kurs içeriğine baktığımızda gramer bilgisine ve kurallara dayalıdır. Bu kadar kurala bağlı kalarak konuşmak tabii ki hepimiz için korkutucudur. Bu demek değildir ki hiçbir kurala uymadan konuşun…

Sun Akademi İngilizce kursları konuşma ağırlıklı olup, bu amaç doğrultusunda oluşturulmuştur. Bilgi kirliliğinden uzak, gerekli konu ve kalıplar temel alınarak hazırlanmıştır. Bu sayede öğrencilerimiz ilk seviyeden itibaren öğrenmiş oldukları konular ve kelimeler ile ilgili cümle kurabilir ve konuşabilirler. 

EĞİTİM SİSTEMİMİZ

·        Sun Akademi İngilizce kursları A1 – A2 – B1 – B2 – C1 – C2 olmak üzere toplam 6 seviyeden oluşmakta olup, her bir seviye 48 ders saati içermektedir. Bu sayede öğrencilerimiz kısa sürede İngilizce öğrenmekte ve konuşma becerisini kazanmaktadır.

·        Eğitimler ilk seviyeden itibaren konuşma ağırlıklı verilmektedir.

·        Sınıf kontenjanı en fazla 8 kişi ile sınırlıdır.

·        Talep doğrultusunda bire bir özel ders ve özel grup eğitimleri de verilmektedir.


 

  *** Sun Akademi her bir kursiyerine eğitim süresince faydalanabilecekleri 300TL değerindeki OFFLINE EĞİTİM (Video Eğitim) sitemini HEDİYE etmektedir. Bu sayede kursiyerlerimiz kaçırdıkları dersin talafisini yapabilir, istediği konuyu tekrar tekrar izleyebilerek eğitimini pekiştirme fırsatı elde etmiş olur. 

 

      Eğitim ile İlgili Sorularınız ve Başlangıç Tarihlerini Öğrenmek İçin;

      0312 431 89 46

      0312 431 89 47

      0530 201 89 46 

     BİLGİ ve ÖNKAYIT FORMU

 

***ONLINE (UZAKTAN EĞİTİM) GENEL İNGİLİZCE KURS PROGRAMI için tıklayınız….

 


*** İngilizce seviyenizden emin değilseniz kurumumuzda ücretsiz olarak düzenlenen “Seviye Belirleme Sınavı” na katılabilirsiniz.

 

ÜCRETSİZ KUR TEKRARI

Her kur sonunda kursiyerin İngilizce dil becerisini ölçen kur atlama sınavı uygulanmaktadır. Bu sınavda başarılı olan kursiyerler bir üst seviyeye geçmeye hak kazanır. Sun Akademi % 90 oranında derse devam eden ve eğitmeni tarafından olumlu görüş almasına rağmen İngilizce kur atlama sınavında başarısız olan kursiyerlerine ücretsiz aynı seviyeyi tekrar etme şansı verir. Böylece kursiyerler eksiksiz olarak dil eğitimine devam ederler.

 

ÜCRETSİZ VİDEO DERS

Sun Akademi her bir kursiyerine eğitim süresince faydalanabilecekleri 300TL değerindeki OFFLINE EĞİTİM (Video Eğitim) sitemini HEDİYE etmektedir. Bu sayede kursiyerlerimiz kaçırdıkları dersin talafisini yapabilir, istediği konuyu tekrar tekrar izleyebilerek eğitimini pekiştirme fırsatı elde etmiş olur.

  


    İNGİLİZCE KONUŞMA KURSLARI

   (SPEAKING COURSE)

 

   

    Sun Akademi İngilizce konuşma kursları İngilizce bilen ve konuşma becerisini geliştirmek isteyen kişiler için uygundur.

 

     İngilizce konuşma eğitimleri 24 ders saatlik programlar şeklinde verilir. Dersler haftada 1 gün 3 ders saati şeklinde yapılır ve 2 ay da tamamlanır. Dileyen öğrenciler 2 ayın sonunda kayıtlarını yenileyerek istedikleri sürece eğitime devam edebilirler.

         

 Eğitim ile İlgili Sorularınız ve Başlangıç Tarihlerini Öğrenmek İçin;

      0312 431 89 46

      0312 431 89 47

      0530 201 89 46 

     BİLGİ ve ÖNKAYIT FORMU


 

                     

                        GÖZDE KÖY – İngilizce Kursu Ankara

                      Sun Akademi’yi kuzenimin tavsiyesi üzerine tercih ettim. Kuzenimin arkadaşı daha önce burada dil eğitimine katıldı ve memnun kalmıştı. Bu nedenle bende dil eğitimimi burada almaya karar verdim. Sun Akademi’de aldığım eğitimden çok memnun kaldım. Hem hocamız hem de personel oldukça ilgili. Aldığım eğitim, öğrenme açısından bana fazlasıyla yararlı oldu. Uygulanan teknik, yapılan alıştırmalar eğitimin pekişmesine yardımcı oldu. Eğitmenimiz çok sıcakkanlı, ilgili biri. Kendisi her şeyin en iyisini öğretmeye çabalayan bir hoca. Bana çok şey kattığını düşünüyorum. Kurum personeli ise her konuda yardımcı olan ilgili kişilerden oluşuyor. Sun Akademi’yi bir başkasına gönül rahatlığıyla tavsiye edeceğim.   Devamı...

 

 

 

  

Bilgi Almak İstiyorum   Ön Kayıt Formu  

 

İngilizce Eğitim Programı ile ilgili daha detaylı bilgi için

(0312) 431 89 46 nolu telefondan veya sunakademi@sunakademi.com mail adresinden

Eğitim Danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

www.ingilizcekursun.com

İngilizce kursu Ankara, ingilizce kursu, ingilizce kursu
ingilizce kursu ankara, ingilizce kursları ankara, ingilizce eğitimi, ingilizce dil kursu, ankarada ingilizce kursu,ingilizce özel ders, ingilizce dil eğitimi, kpds kursu, kpds kursları, kpds kursu ankara,kpds kursları ankara, ankarada kpds kursu, kpds eğitimi,,ingiliz dil eğitimi özel ingilizce ders,özel ders ankara,ankarada özel ders,ingilizce özel ders,özel ingilizce dersi,ingilizce kursu ankara,ankara da ingilizce kursu,ankarada ingilizce kursu,ankarada ingilizce kursları, ,ingiliz dili,ankarada ingilizce eğitimi,english,ingilizce türkçe çeviri,ingilizce çeviri, ,kpds eğitimi,test teknikleri,cope,proficiency,gramer,dil bilgisi,ingilizce türkçe çeviri,ingilizce çeviri,ingilizce konuşmaBaşa Git

Bu sitede Mplus Portal yazılımları kullanılmaktadır.
UA-111966033-1