- ank       İSPANYOLCA DİL KURSLARI

Dünya’da en çok konuşulan diller arasında yer alan İspanyolca dilini uzman eğitmenlerimiz önderliğinde kolayca öğrenebilirsiniz.

         Sun Akademi İspanyolca eğitimleri Örgün Eğitim, Online Eğitim ve Video Eğitim seçenekleri ile sunulmaktadır.aradaki ispanyolca kursları - ispanyolca kurslarıankara-en iyi ispanyolca kursu - ispanyolc kursu tavsiye

 

·       İSPANYOLCA KURSU

·       EĞİTİM SİSTEMİ

·       ÖĞRENCİ İZLENİMLERİ

·       *ONLINE İSPANYOLCA KURSU*

 

İSPANYOLCA KURSLARI – SUN AKADEMİ                                      

  ü A1 - A2 - B1 - B2 - C1 - C2 olmak üzere, her biri 80 ders saatinden oluşan 6 kur’dan oluşmaktadır.

  ü Sınıf kontenjanlarımız max.12 kişi ile sınırlıdır.

  ü Tüm seviyeler alanında uzman eğitmenler tarafından verilmektedir.

  ü Derslerde görsel ve işitsel cihazlar kullanılarak; kursiyerin okuma, yazma, konuşma ve dinleme becerilerini birlikte geliştirmek hedeflenir.

  ü Her kur sonunda sınav yapılmakta olup, başarılı olan kursiyerler üst kura geçer iken başarısız olan kursiyerlerimiz ÜCRETSİZ olarak aynı seviyeyi tekrar etmektedirler.

  ü Örgün eğitime katılan tüm kursiyerlerimize ders süresince 300TL değerindeki VİDEO eğitimlerimiz ÜCRETSİZ olarak tanımlanır. Böylece kursiyerlerimiz video eğitimler ile ders tekrarlarını yada kaçırdıkları dersin telafisini yapabilirler.

 
 

      Eğitim ile İlgili Sorularınız ve Başlangıç Tarihlerini Öğrenmek İçin;

      0312 431 89 46

      0312 431 89 47

    0530 201 89 46 

     BİLGİ ve ÖNKAYIT FORMU

 

***ONLINE (UZAKTAN EĞİTİM) İSPANYOLCA KURS PROGRAMI için tıklayınız…

 

*** İspanyolca seviyenizden emin değilseniz kurumumuzda ücretsiz olarak düzenlenen “Seviye Belirleme Sınavı” na katılabilirsiniz. 

 


 

 

 

ÜCRETSİZ KUR TEKRARI

Her kur sonunda kursiyerin İspanyolca dil becerisini ölçen kur atlama sınavı uygulanmaktadır. Bu sınavda başarılı olan kursiyerler bir üst seviyeye geçmeye hak kazanır. Sun Akademi % 90 oranında derse devam eden ve eğitmeni tarafından olumlu görüş almasına rağmen İspanyolca kur atlama sınavında başarısız olan kursiyerlerine ücretsiz aynı seviyeyi tekrar etme şansı verir. Böylece kursiyerler eksiksiz olarak dil eğitimine devam ederler.

 

 

 ÜCRETSİZ  VIDEO DERSLER

Sun Akademi öğrencilerine eğitim süresince sınırsız kullanabilecekleri 300TL değerindeki VIDEO Eğitimi HEDİYE etmektedir. Bu sayade kursiyerler istedikleri konuları tekrar edebilir ya da kaçırdıkları derslerin telafisini ilgili videoyu izleyerek yapabilir.


 

 

KAYNAKLARIMIZ

 

Sun Akademi İspanyolca eğitiminde kullanılan kitapların, dökumaların ve CD’lerin tamamı uluslararası geçerliliğe sahiptir. Sınıf ortamında İspanyolca dil öğretimine yönelik canlandırmaların yanı sıra görsel ve işitsel araçlar kullanılarak kursiyerin dilbilgisi kadar dinleme ve konuşma bölümlerinde de ilerlemesi sağlanır.           

 

Sun Akademi İspanyolca kurslarında Aula 1, Aula 2, Aula 3 adlı ders kitapları, CD’leri ve alıştırma kitapları okutulmaktadır.


 

 

Bu kaynaklara ek olarak İspanyolca eğitmenlerimiz tarafından hazırlanan yardımcı kaynaklar, kursiyerlerimize ücretsiz olarak verilmektedir.


 

SERTİFİKALAR

Sun Akademi’de İspanyolca eğitimini C2 Seviyesine kadar tamamlayan kursiyerler

 “ MEB Onaylı İspanyolca Başarı Sertifikası” almaya hak kazanır iken,

 

Ara kurlardan ayrılan kursiyerler ise, İspanyolca seviyesini belirten

 “Sun Akademi İspanyolca Başarı Sertifikası” na sahip olurlar.

 

ERASMUS Programına Katılacak kursiyerlerimiz için ek olarak İspanyolca olarak düzenlenen,

 

 

“Sun Akademi İspanyolca Başarı Sertifikası” verilir.


 

 ÖZGE TÜMKAYA

Sun Akademi’ye internet aracılığı ile ulaştım. Telefonda aldığım bilgilendirme sonucu yüz yüze görüşme yaptım. Eğitim danışmanları son derece güler yüzlü ve profesyonel. Tüm sorularımı büyük bir sabırla yanıtladılar. Eğitim başladıktan sonrada eğitmenimiz aynı sabırla tüm bildiklerini bize aktardı. Şu an B1 seviyesine devam ediyorum. Eğitimlerin yabancı hoca destekli vermesi konuşmamında ilerlemesini sağladı. Hem hocalarıma hem personele emeklerinden dolayı çok teşekkür ederim.

Devamı...

 

 

 

Bilgi Almak İstiyorum   Ön Kayıt Formu  
   

 

 

İspanyolca Eğitim Programı ile ilgili daha detaylı bilgi için

 

(0312) 431 89 46 nolu telefondan veya sunakademi@sunakademi.com

mail adresinden

 

 

Eğitim Danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

 

www.ispanyolcakursun.com

 

İspanyolca, ispanyolca kursu, ispanyolca kursları, ispanyolca ankara, ispanyolca eğitimi, ispanyolca eğitimleri, ispanyolca kursu ankara, ispanyolca kursları ankara, ankarada ispanyolca kursu, ankarada ispanyolca kursları, özel ders ispanyolca kursu, özel ders ispanyolca kursları, özel ders ispanyolca, özel ispanyolca kursu, ispanyolca eğitimleri ankara,ankarada ispanyolca eğitimi, özel ispanyolca eğitimi, özel ispanyolca eğitimi ankara, ankarada özel ispanyolca eğitimi, ispanyol, ispanya, ispanyolca türkçe çeviri, ispanyolca çeviri, İSPANYOLCA KURSU ANKARA, ANKARADA İSPANYOLCA KURSUBaşa Git

Bu sitede Mplus Portal yazılımları kullanılmaktadır.
UA-111966033-1