LİSE İNGİLİZCESİ

ÇOCUKLAR İÇİN İNGİLİZCE - LYS / 5 - HAZIRLIK ATLAMA - YURTDIŞI DİL OKULLARI

 

4+4+4 sitemine göre son 4 yıllık dönemde eğitim gören öğrenciler için uygundur.

Hem İngilizceyi öğrenme hem de okul derslerine destek olmayı amaçlayan “Lise İngilizcesi” eğitimlerinde öğrenciler dil seviyelerine uygun sınıflara yönlendirilirler.

LİSE İNGİLİZCESİ BROŞÜRÜ için tıklayınız…

 

EĞİTİM SİSTEMİMİZ

Sun Akademi Lise İngilizce kurs programı uluslararası CEFR ve Europass Dil Pasaportu sınavına göre düzenlenmiş olup, (A1) – (A2) – (B1) – (B2) – (C1) – (C2) olmak üzere her biri 80 ders saatinden oluşan, toplam 6 kurdan oluşmaktadır. Öğrencilerin okul derslerinin de yoğunluğu göz önüne alınarak haftanın 1 günü 5 ders şeklinde eğitim sürdürülür. 1 kur 4 ay sürmektedir ve öğrencinin eğitimin yarıda kesilmemesi adına en az 1 kur için kayıt işlemi yapılır.

1 Akademik yıl boyunca CERF standartlarına göre öğrenciler 2 seviye eğitim alırlar.

Eğitim gördüğünüz kurlara ÜCRETSİZ konuşma dersleri ve etütler eklenmektedir.

 

ÜCRETSİZ KUR TEKRARI

Her kur sonunda kursiyerin İngilizce dil becerisini ölçen kur atlama sınavı uygulanmaktadır. Bu sınavda başarılı olan kursiyerler bir üst seviyeye geçmeye hak kazanır. Sun Akademi % 90 oranında derse devam eden ve eğitmeni tarafından olumlu görüş almasına rağmen İngilizce kur atlama sınavında başarısız olan kursiyerlerine ücretsiz aynı seviyeyi tekrar etme şansı verir. Böylece kursiyerler eksiksiz olarak dil eğitimine devam ederler.

 

ÜCRETSİZ ETÜT ve TELAFİ DERSLERİ

Sun Akademi öğrencileri anlayamadıkları konuları ya da kaçırdıkları dersleri, ücretsiz olarak düzenlenen etüt saatlerine katılarak alabilirler.

 

ÜCRETSİZ CONVERSATION CLUB – Konuşma Dersleri

Sun Akademi olarak, İngilizce eğitiminin sadece dilbilgisinden ibaret olmaması gerektiği ve İngilizce’ nin tam anlamı ile öğrenilebilmesi için anadili İngilizce olan eğitmenler önderliğinde conversation club dersleri ile de desteklenmesi gerektiği düşüncesini taşımaktayız. Bu sebep ile dil seviyelerini ileri düzeye taşımak isteyen kursiyerlerin haftanın bir günü conversation club derslerine katılarak, konuşma ve dinleme becerilerini geliştirmeleri sağlanır. CONVERSATION CLUB eğitimi tüm Genel İngilizce kursiyerlerimize ÜCRETSİZ olarak sunulur. B1 seviyesinden itibaren kursiyerlerimiz bu eğitimlere katılarak dil kullanım becerilerini geliştirebilirler.

 

KAYNAKLARIMIZ

Sun Akademi Genel İngilizce eğitiminde kullanılan kitapların, dökumaların ve CD’lerin tamamı uluslararası geçerliliğe sahiptir. Eğitimlerimiz CEFR ve Europass standartlarında ve OXFORD Üniversitesi tarafından sağlanan  “New Headway Student’s Book + Workbook + Audio Class CD ’’den oluşan eğitim seti kullanılarak yürütülmektedir. Bu kaynaklara ek olarak İngilizce eğitmenlerimiz tarafından hazırlanan yardımcı kaynaklar, kursiyerlerimize ücretsiz olarak verilmektedir.

 

SERTİFİKALAR

  • Sun Akademi’de İngilizce eğitimini C2 Seviyesine kadar tamamlayan kursiyerler

MEB Onaylı İngilizce Başarı Sertifikası” almaya hak kazanır iken,

  • Ara kurlardan ayrılan kursiyerler ise, İngilizce seviyesini belirten

Sun Akademi İngilizce Başarı Sertifikası” na sahip olurlar.

 

YURTDIŞI DİL OKULLARI

İngilizce’yi Uygulayarak Öğrenmek İçin Muhteşem Bir Eğitim Fırsatı!

En az temel dil eğitimini tamamlamış 14 – 17 yaş arası tüm öğrenciler yaz döneminde İngilizce eğitimlerine YURTDIŞI DİL OKULLARI’ nda devam edebilirler.

 

Öğrencilerin eğitim programları, eğitim süreleri, kalacak yerleri, yakın yer gezileri, vize işlemleri ve danışmanlık hizmetlerinin tamamı Sun Akademi’nin deneyimli yurtdışı eğitim danışmanları tarafından tercihleriniz doğrultusunda organize edilmektedir.

 

Çocuğunuzu güvenle gönderebileceğiniz dil okulları ve kalacak yerleri Uluslararası yetkili merciler tarafından tescillidir.

Devamı…

Yurtdışı eğitimler hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz…

 

 Başa Git

Bu sitede Mplus Portal yazılımları kullanılmaktadır.
UA-111966033-1