D TİCARET KURSU – ÖĞRENCİ İZLENİMLERİ

ÜMİT ÇOLAK – Dış Ticaret Kursu Ankara

İnternet üzerinden yaptığım araştırmalar sonucunda Sun Akademi’ yi buldum ve eğitmenimizin yüksek portföyü nedeniyle kurumu tercih ettim. Kurumla ilgili hiçbir sorun yaşamadım, eğitim ise saatlerce sıkılmadan ders dinleyebileceğiniz bir akıcılıkta geçiyor. Eğitmenimiz işini sadece para kazanmak için yapmayan, her türlü sorunumuzla ilgilenen, bundan sonraki yaşamımız hakkında bizi yönlendiren ve her seferinde destek olacağını dile getiren profesyonel bir eğitimci. Bakış açımızı genişleten biri. Ona çok şey borçluyum. Sun Akademi İngilizce eğitimlerine de katılmayı düşünüyorum ve kurumla ilgili görüşlerimi çevremde her defasında dile getiriyorum.


ESRA YAVUZ – Dış Ticaret Kursu Ankara

Öğretmen tanıdıklarımızın tavsiyesi üzerine görüşmeye geldim ve kayıt yaptırdım. Öncelikle herkesin samimi ve saygılı olduğunu belirtip eğitmenimize teşekkürü borç bilirim. Kursa başlarken kaygılarım vardı ama dersler ilerledikçe çok memnun kaldım. Ders akışı öğretici ve pratikti. Hocamızla tanışma şerefine eriştiğim için herkse çok teşekkür ederim. Herkese bu kursu tavsiye ediyorum.


İSMAİL YAŞAMAK – Dış Ticaret Kursu Ankara

Sun Akademi’yi internetten buldum. Kurum çalışanları gayet sayılı ve mütevazı insanlar. Eğitmenimize gelince, karşılaştığım ve dış ticaretle uğraşan insanlar ile karşılaştırdığımda bir dış ticaretçiden daha bilgili, bir bürokrattan daha dikkatli biri. Karşısındaki insana bir şey öğretmenin ve öğrettiklerinin faydasını görmesinin çabasında olan bir insan.


SELİN ZENCİR ÇÖL – Dış Ticaret Kursu Ankara

Sun Akademi’yi internet üzerinden buldum. Eğitmenimizin iş tecrübesi ve işinde isim yapmış olması kursu tercih etmem de önemli rol oynadı. Kurum çalışanları çalışkan, sempatik ve güler yüzlü insanlar. Eğitmenimizden çok bilgi aldım ve iş hayatımda her zaman eğitmenimin yeri ayrı olacaktır. Kendime olan özgüvenimi arttırdığı ve beni gönülden desteklediği için ona sonsuz saygı duyuyorum.


ELMAS DEMİR – Dış Ticaret Kursu Ankara

Sun Akademi’yi internet üzerinden buldum, fiyatının ve kurs saatlerinin uygun olması, MEB onaylı sertifika verilmesi nedeniyle kayıt oldum. Eğitimlerin bana iş hayatında çok önemli katkılarının olacağını düşünüyorum. Eğitmenimiz dış ticaret anlamında anlattıklarıyla vizyonumuzu genişleten, alanında yetkin, her konuda kendini geliştirmiş, bilgili birisi. Kurs memnuniyetimi yakın çevremde de dile getiriyorum. Sun Akademi Rusça ve İnsan Kaynakları Yönetimi eğitim programına katılmayı düşünüyorum.


SALİM DEMİR – Dış Ticaret Kursu Ankara

Sun Akademi’yi internet üzerinden buldum ve hocamızın tanıtım ve ön yazısını okuduktan sonra hiç tereddütsüz kayıt oldum. Tercih etmiş olduğum Dış Ticaret kursu başından sonuna kadar işin tüm inceliklerini kavrayabildim. Hocamızdan son derece memnun kaldım. Kendisi işinin ehli biri, bana kattıklarından dolayı ona minnettarım. Sun Akademi Rusça eğitimlerine de katılmayı düşünüyorum.

 


NESRİN TUNÇ – Dış Ticaret Kursu Ankara

Sun Akademi’yi internetten buldum. Dış ticaret firmasında işe başladığım için burada alacağım eğitimin yararlı olacağını düşünüp bu kursa başladım. Kurs beklentilerimi en iyi şekilde karşıladı. Gerçek örnekler ve belgelerle dersin anlatılması konuları daha iyi kavramama neden oldu. Eğitmenimizin deneyimi ve verdiği bilgiler benim için oldukça yararlı oldu. Sun Akademinin değerli öğrenciler yetiştireceğine inanıyorum. Çok teşekkür ederim.


YAVUZ OKUMUŞ – Dış Ticaret Kursu Ankara

İnternetten bulduğum bu kurumu olumlu yorumlar nedeniyle tercih ettim. Anlayışlı çalışanları ile disiplinli bir kurum. Tecrübeli ve bilgili eğitmenimiz sayesinde eğitimden çok memnun kaldım.


SİMON HİLENOĞLU – Dış Ticaret Kursu Ankara

İnternet araştırması sonucunda Sun Akademi’yle karşılaştım. Eğitmenin deneyimi tercih sebebim oldu. Eğitmenin deneyimleri ve bunu derste bizlere aktarması eğitimin kalitesini yükseltmektedir. Danışan arkadaşlarıma tavsiye edeceğim bir eğitimdi.

 


TUĞBA DEMİR – Dış Ticaret Kursu Ankara

Sun Akademi’yi iş yerindeki bir arkadaşımdan duydum. Personel oldukça nazik ve dersler sistemli. Eğitmenimizin teorik bilgisinin yanı sıra pratikteki bilgisi ve her ders öncesi gönderdiği açıklayıcı notlardan ötürü çok iyi bir öğretmen olduğunu düşünüyorum.


SERDAR AKKURT – Dış Ticaret Kursu Ankara

Dış Ticaret eğitmeninizden daha önceden ders almış arkadaşların tavsiyesi üzerine Sun Akademi’yi tercih ettim. Hocamızdan çok memnun kaldım. Eğitimlerinizde başarılar.


ASAF ÖZTAŞ – Dış Ticaret Kursu Ankara

İnternet üzerinden araştırarak bu kursu buldum ve kayıt oldum. Kurum çalışanlarına ilgilerinden dolayı, hocama ise mevzuata hâkim bilgi ve tecrübe karışımının harika paylaşımından dolayı sonsuz teşekkürler.

 

 


AYHAN KARABULUT – Dış Ticaret Kursu Ankara

Sun akademi’yi internet aracılığı ile buldum. Bu denli verimli hazırlanmış bir program beklemiyordum. Eğitmenimizin konuları ele alışı, konuya paralel olarak deneyimlerini paylaşması her şeyi hem kolay hem de zevkli hale getiriyor. Hocamızın bize kattıklarını, kalitesini ve özverisini tarif etmekte zorlanıyorum. Kesinlikle herkesin bu eğitimi alması gerektiğini düşünüyorum.


AYLİN ZAFER – Dış Ticaret Kursu Ankara

Sun Akademi hakkındaki yorumları okuyunca burada eğitime başlamaya karar verdim. Dış ticaret hakkında hiçbir şey bilmezken eğitmenimiz benim görüş açımı değiştirdi. Her şeyi örnekleyerek çok farklı açılardan bakıp bize durum değerlendirmesi yaparak bilgi verdi. Hocamıza çok teşekkür ederim.


MİNE İNCE – Dış Ticaret Kursu Ankara

Sun Akademi güler yüzlü insanlarıyla çok sıcak bir ortam. Eğitmenimiz ise her konuda destek olmak için elinden geleni yapan biri. Eğitimler yaşanmış olaylardan örneklerle kalıcılığı sağlıyor. Her şey için teşekkürler.

 


HANDE OTMAR – Dış Ticaret Kursu Ankara

Online araştırmalar sonucu bulduğum Sun Akademi’de eğitimin uygulanışı gayet başarılıydı. Kişisel gelişimime katkı sağlayan eğitmenimize çok teşekkür ederim.

 

 


ÖZGÜZAR AYDIN – Dış Ticaret Kursu Ankara

Dış Ticaret eğitimine katıldığım Sun Akademi eğitimleri gayet anlaşılırdı. Eğitim kalitesi eğitmenle birleşince dersler daha aktif geçiyor. Herkese tavsiye ederim.

 

 


OLCAY EKİCE – Dış Ticaret Kursu Ankara

Bu eğitimi almak istediğimde Sun Akademi’yi internet üzerinden yaptığım araştırmalar sonucu buldum. Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine burayı tercih ettim. Bu eğitimin başarılı olmasını sağlayan en büyük etken eğitmenimizin bu konuda çok başarılı ve donanımlı olmasıydı. Kısıtlı bir sürede verilebilecek bir eğitim programı için gayet başarılı olduğunu düşünüyorum.


SEBAHAT YILMAZ – Dış Ticaret Kursu Ankara

Sun Akademi, eğitim ortamı oldukça samimi ve seviyeli, eğitimi kaliteli olan bir kurum. Eğitmenimiz ise derste kendimizi rahat ifade etmemizi sağlayan akıcı şekilde dersi işleyen biri.  Sun Akademi İngilizce eğitimlerine de katılmayı düşünüyorum. Herkese tavsiye ederim.

 


RAMAZAN BİBİLİK – Dış Ticaret Kursu Ankara

Sun Akademi’yi tercih etmemin sebebi; internette eski öğrencilerin yönlendirmesi, konumunun uygun olması ve sunduğu sertifikalar oldu. Çok sıcak ve samimi bir ortamla karşılaştım. Katılımı çok olan ve pratiğe uygulanabilir bir eğitim aldım. Çalıştığım iş yerinde öğrendiklerimi ilk günden itibaren uygulamaya başladım. Diğer iş arkadaşlarıma göre kısa sürede büyük avantaj elde ettim. Eğitmenimiz, konunun hem mantığına hem de teorisine hakim olduğu için konuları anlatırken çok akıcı ve kafamızda olayları canlandırabileceğimiz şekilde anlattı. Dolayısıyla anlamamız ve aklımızda kalması kolaylaşmış oldu. Bu sebeplerden dolayı eğitmenimizden çok memnun kaldım. Kurum personeli de bir o kadar güler yüzlü ve ilgiliydi. Teşekkürler…


BURKAY CELBİŞ – Dış Ticaret Kursu Ankara

İnternet sitesindeki detaylı bilgiler ve programın bana uygun olması Sun Akademi’yi tercih etmeme neden oldu. Eğitim ve eğitmen kalitesi olarak oldukça iyi ve ilgili bir kurum. Ayrıca bizimle sürekli diyalogda olan eğitim personeline teşekkür ederiz.


NATALYA GÜNDOĞMUŞ – Dış Ticaret Kursu Ankara

Dış ticaret Yönetimi kursundan çok memnun kaldım. Dökümanlar çok iyi ve kolayca anlaşılabilen şekilde verilmiştir. Sınıf ortamı çok sıcaktı. Öğretmenimiz çok yardım sever biriydi. Sun Akademi’ye geldiğim için çok mutluyum. Teşekkürler…


AHMET TÜRKER SULUOVA – Dış Ticaret Kursu Ankara

Almak istediğim eğitimin verildiği kurumları internet üzerinden araştırırken karşılaştığım SUN AKADEMİ diğer eğitim kurumları arasında büyük bir farkla öne çıkmıştır.
Sıcak davranışlara sahip olan kurum personeli ve daha önceki kursiyerlerin memnuniyet düzeyi Sun Akademi’yi seçmemde etkili olmuştur. Eğitmenleri, kurum çalışanlarıyla birlikte büyük bir aile ortamı oluşturmuş olan Sun Akademi’ye biz kursiyerleri de bu sıcak ortama dahil ettikleri için müteşekkirim. Aldığımız eğitimin uygulanışı açısından, derslerin eğlenceli, güncel bilgilerle donatılarak adeta bir aile ortamında verildiği Sun Akademi’ye teşekkürler…
Eğitmenimiz de Dış Ticaret konusunda etraflı, güncel bilgilere sahip. Bunun yanı sıra güncel konulardaki farklı yaklaşımları da bulunmaktadır.Eğlenceli ders içeriği oluşturmakla kursiyerlerin derse olan ilgisini üst düzeyde tutmaktadır. Bunun yanında kursiyerlere karşı dostane tutumu da ders takibine teşvik etmekte ve çoğunlukla kursiyerler de eğitimin sonuna doğru baş gösteren bıkkınlığı ortadan kaldırmaktadır. Sun Akademi’nin değerli personelinin, kayıt olmadan önceki araştırma dönemi de dahil olmak üzere kurs süresince sergilediği tavırlar, Sun Akademi’nin sunduğu diğer eğitim olanaklarına da başvurmaya teşvik etmektedir. Kursiyerlerine tüm olanakları en üst seviyede sunan SUN AKADEMİ’ye teşekkürler…


MUSTAFA ÖRSAN ALPASLAN – Dış Ticaret Kursu Ankara

Sun akademi’yi internetten araştırdıktan sonra buldum. Uygun fiyatları ve uygun ders saatleri burada eğitim almama karar vermeme neden oldu. Sun Akademi, temiz sınıfları ve disiplinli eğitim ortamının olduğu bir kurum. Eğitmenimiz ise istekli ve ilgiliydi…

 


ÖYKÜ OLUÇ – Dış Ticaret Kursu Ankara

Dış ticaret alanına ilgi duyduğum için bu kursa katılmaya karar vermiştim. Açıkça söylemek gerekirse kurs beklentilerimden de daha fazlasını karşıladı. Derslerde öğretilenler, ara sınavlar, ödev hazırlama gibi uygulamalar sayesinde derse olan ilgim hep en yüksek seviyede oldu. Müfredat, sınıf mevcudu eğitim için çok uygundu.


EDA AKYÜREK – Dış Ticaret Kursu Ankara

Sun Akademi’yi tercih etmemin sebebi; diğer akademilerle karşılaştırdığımda müfredatın ve ders saatlerinin daha tatmin edici olmasıydı. Burada Dış Ticaret Yönetimi eğitimi almış olmaktan çok memnunum. Aldığım eğitimin hem teorik hem de pratik anlamda öğrencileri yetiştirmesi dersi zevkli kılıyor. Eğitmenimiz çok sabırlı, donanımlı ve öğrencilerin görüşlerine açık bir insan. Kurum personeli de güler yüzlü ve her zaman yol göstermeye açık.


GÖKÇE ALKAN – Dış Ticaret Kursu Ankara

Kursa başlarken bu derece bir bilgi birikimine sahip ve en önemlisi bu bilgi birikimini en akılda kalıcı bir biçimde anlatılacağını düşünmüyordum. Bu kursa katıldığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Tamamen yabancı olduğum bir kavramlara son derece ilgi duyar hale geldim. Bizlere bilgilerinizi en güzel bir şekilde sunduğunuz için çok teşekkür ederim.


DERYA MUTLU – Dış Ticaret Kursu Ankara

Tamamen tesadüfen bulduğum bir kurstan böyle dolu dolu çıkabileceğimi düşünemezdim. Anlatılanları gerçek anlamda okur ve uygulamaya koyarsak çok yararı olacağını düşünüyorum. Şimdilerde söyleyebileceğim tek şey "kurs keşke bitmeseydi!" Eğitmenimize ilgi ve emeği için çok teşekkür ediyorum.


BURÇİN ÇELİK – Dış Ticaret Kursu Ankara

MEB. onaylı sertifika vermesi Sun Akademi.’yi tercih sebebim oldu. İyi bir eğitim süreci geçirdim. Konuları en basit şekilde ve anlayabileceğimiz bir dilde, örneklerle gördük. İstediğim kariyer hedefime ulaşabilmem için gerekli bir eğitimdi.


HEPGÜL VARDAR – Dış Ticaret Kursu Ankara

Kursa gelmeden önce ithalat ve ihracat kavramı benim için soyut kavramlardı. Bunların nasıl yürütüldüğünü, sırasıyla kategorilerine göre zaman zaman iş yaşamından örneklerle ve İngilizce karşılıklarıyla görmek kendimi iş yaşamına daha yakın hissetmemi sağladı. Dersin işleyişinden çok memnun kaldım.


TUĞÇE GAMZE ERSOY – Dış Ticaret Kursu Ankara

Kursun müfredatı gördüğüm kadarıyla iş hayatında temel ihtiyaçlarımızı karşılayacak şekilde hazırlanmış. Ders anlatımı ve ders saatleri gayet yeterli düzeydeydi. Eğitmenimiz ise son derece konusunda iyiydi.


ASLI TORUN – Dış Ticaret Kursu Ankara

Çalışacağım şirketin önerisi ile Sun Akademi’yi tercih ettim. Çok faydalı bir eğitim olduğuna inanıyorum. Eğitmenimizin gerçekten işinin uzmanı olduğunu düşünüyorum. Kurum personeli de sevecen ve yardımseverdi. Teşekkürler…


GÖKHAN UĞUR BEYAZKILIÇ – Dış Ticaret Kursu Ankara

Eğitmenimizin dersi anlatış stilinden çok memnun kaldım. Özellikle bizi araştırmaya teşvik etmesi ile dersi daha iyi kavramama yardımcı oldu. Eğitmenimize ve diğer personeline ilgi ve özverilerinden dolayı teşekkür ederim.

 


HABİB TURBAY – Dış Ticaret Kursu Ankara

Sun Akademiyi internetten buldum. Eğitmenimiz çok dikkatli ve sektör içinden geldiği için işin püf noktalarını öğrenmemize yardımcı oldu. Ders anlatımı gayet iyiydi. Kurs sonunda bir proje hazırlatılarak ilk deneme öğrenme ile acemiliğin ilk safhasını atlatmış olduk. Eğitmenimize çok teşekkür ederim. Sun Akademi’den çok memnun kaldım.


FUNDA ÜNVER – Dış Ticaret Kursu Ankara

Dış ticaret konusunda edinmek istediğim bütün bilgilere, SUN AKADEMİ’ nin vermiş olduğu kaliteli eğitim ile ulaştım.Müfredatta yer alan bilgiler aktif olarak çalışmakta bulunduğum Dış Ticaret sektöründe sürekli karşılaştığım ve danışmak zorunda kaldığım detaylar idi.Ayrıca, eğitmenimizin müfredatı pratik iş akışı şeklinde sunması ile daha kalıcı ve eğitici şekilde kazanımlar elde ettim.Teşekkür ederim.


EREN YEŞİL – Dış Ticaret Kursu Ankara

Sun Akademi’ye arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine gittim. İlk olarak “Dış Ticaret Yönetimi” sertifika programına katıldım. Daha önceden dış ticaret hakkında hiçbir bilgim olmadığından aklımda bazı soru işaretleri vardı. Ancak derse girdiğim ilk gün aklımdaki tüm sorular yok oldu. Hocamız konusunda uzman bir isim olduğu için, bize baştan sona tamamen sektörel bir eğitim verdi. Bu sebeple oldukça verimli bir eğitim almış oldum. Bu eğitim süresi içinde de dış ticaret işinin İngilizce bilmeden yapılamayacağını gördüm ve genel İngilizce kurslarına başladım. Daha önceden aldığım İngilizce kurslarından en temel fark okuma, yazma ve konuşma becerilerinin ortak olarak geliştirilme. Şimdi 2. seviye İngilizce kursuna devam ediyorum ve Sun Akademi’ye bize sundukları kaliteli eğitim programları için teşekkür ediyorum.


GÖKHAN AKIN – Dış Ticaret Kursu Ankara

Dış ticaret işlemleri ile ilgili öğrenmek istediğim her şeyi bu kursta öğrendim.Eğitim, işin teorik ve pratik kısmını aynı anda öğrenebileceğiniz bir içerikten oluşuyor.Dış ticaret işlemlerini tüm ayrıntıları ile öğrenebileceğiniz Ankara’da sayılı kurumlardan biri. Herkesin katılması gereken bir eğitim programı.SUN AKADEMİ’ ye teşekkürler.


 

MERVE YAMAN – Dış Ticaret Kursu Ankara

Dış Ticaret eğitimine katılmaktan son derece memnun kaldım. Hocamızın ders anlatım tarzı, konuların işlenişi bizim için oldukça verimliydi. Kurum çalışanlarının bize olan davranışları, her anlamda yardımcı olmaları bizi çok motive etti. Bu eğitim dönemi içinde yönetim ile hiçbir sorun yaşamadık. Kaliteli bir eğitim aldığımızı düşündüğüm için daha sonraki eğitimlere de katılmayı düşünüyorum. Hayatımda bir adım daha ileri gitmemde katkı sağladığınız için teşekkürler SUN!


NİHAN ÖZDEMİR – Dış Ticaret Kursu Ankara

Hocamızdan ve Sun Akademi’den oldukça memnun kaldım.Dersler rahat ve anlaşılır bir şekilde işleniyor.Dış Ticaret eğitimini Sun Akademiye gelerek aldığım için mutluyum.

 

 


NURSEDA BALCIOĞLU – Dış Ticaret Kursu Ankara

Dış Ticaret eğitimi için Sun Akademi’yi seçmemdeki öncelikli neden fiyatının diğer kurumlara göre uygun olması ve ortamının çok sıcak olmasıydı.Uzun bir araştırmadan sonra seçmiş olduğum bu eğitim programında, daha ilk haftadan ne kadar doğru bir karar vermiş olduğumu gördüm. Dersler çok verimli geçiyor ve hocalar çok samimi. Bu denli kaliteli bir eğitimi uygun bir fiyata almış bir öğrenci olarak çok mutluyum.


MÜJDE ÖZDEMİR – Dış Ticaret Kursu Ankara

Ders anlamında, hocamızdan memnunum. Kurs süresi oldukça ideal. Dış Ticaret ile ilgili her türlü bilgiyi bu kursta aldım. Teşekkürler…

 

 

 


SERKAN VARLIK – Dış Ticaret Kursu Ankara

Sun Akademi’de aldığım Dış Ticaret eğitimi boyunca gerek hocamızdan gerekse eğitim ortamından çok memnun kaldım. Dış Ticaret alanındaki teorik bilgilerin yanında profesyonel olarak özel sektördeki tecrübesi ve sağladığı pratik bilgiler sayesinde Dış Ticaret konusunda gerekli her türlü bilgiyi bize sağladığı için hocamıza ve Sun Akademi’ye çok teşekkür ederim. Teşekkürler…

 


MURAT TIRAKA – Dış Ticaret Kursu Ankara

Dış Ticaret eğitimi ile ilgili olarak Hoca çok iyi…Dersler verimli…Fiyatlar uygun…Çalışanlar ilgili…Herşey için teşekkürler Sun Akademi!

 

 


 

SALİH DEREYURT – Dış Ticaret Kursu Ankara

Sun Akademi’yi bir arkadaşımın aracılığıyla duydum ve onların tavsiyesi üzerine bu kurumu tercih ettim.Sun Akademi’nin düzgün eğitim veren, iyi bir kurum olduğunu düşünüyorum. Aldığımız eğitimin uygulanışına baktığımızda, anlaşılır biçimde karşılıklı konuşma ve tartışmalar biçiminde olması gayet iyi oldu. Hocamız da derste dikkat toplamayı başarabilen, canayakın , işinde bilgili ve anlatımı çok iyi olan bir eğitmen.. Kurum personelinin de saygılı, seviyeli ve hoşgörülü olduğunu düşünüyorum. Herkese çok teşekkür ederim…


 

HAKAN BATUHAN KARAGÜZEL – Dış Ticaret Kursu Ankara

Arkadaşlarımızla beraber Dış Ticaret Yönetimi eğitiminin kariyerimizde önemli bir adım olacağını düşünerek kurs araştırdık çevredeki tepkilerden Sun Akademi’nin bu konuda başarılı olduğunu duyduk. Edindiğimiz bu görüşler de bu kurumu tercih etmemizi sağladı. Gerçekten kaliteli eğitim veren bir kuruluş olması sebebiyle aldığımız eğitimden çok memnun kaldım. Eğitimimiz boyunca tartışarak ilerleyen ve ara sınavlarla pekiştirilen eğitimin uygulanışı gayet güzeldi. Hocamız gerçekten Dış Ticarette iyi bir eğitmen. Dersi, iş hayatındaki tecrübeleri ve gördükleri ile anlattığı için çok iyi bir eğitim verdiğine inanıyorum. Öğrenciyle diyaloğu çok iyi. Bizimle çok ilgilendi. Kendisine teşekkür ediyorum. Kurum personeli de güler yüzlü ve anlayışlı insanlar. Herkese teşekkürler…


 

ARZU TURANLI – Dış Ticaret Kursu Ankara

Sun Akademi’yi internetten gördüm. Aldığımız eğitimin kendi iç sisteminden kaynaklı karmaşık bir yapısı olsa da, o zor teorik bilgilerin olabildiğince iyi bir şekilde anlatıldığını düşünüyorum. Eğitmenimiz de bizimle çok ilgiliydi ve konuları anlamamız için çok çaba sarf etti. Kendisinin konusunda uzman olduğunu düşünüyorum. Aktif olarak bu işi yapıyor olması da bizim için büyük bir avantaj oldu. Teşekkürler…


 

BURAK ASLANER – Dış Ticaret Kursu Ankara

Kursa arkadaşlarım aracılığıyla geldim ve diğer arkadaşlarım da Deniz hocayla ders görüp memnun kaldığında ben de Deniz Hocayı tercih ettim. Hocamızın alanında çalışıyor olması benim için önemli olandı. Program içeriğinden ve Deniz Hocanın eğitiminden gayet memnun kaldım.
Keşke hiç bitmeseydi.:)


 

BEYHAN ÇAKIR – Dış Ticaret Kursu Ankara

Dış ticaret eğitimi benim beklediğimden de verimli oldu. Eğitmenimiz konuya hakim ve öğretme yöntemi çok başarılı. Kurs başlangıcında bazı aksaklıklar olsa da ilerleyen zamanlarda her şey düzene girdi. Kursa gelme amacım çalıştığım firmadaki küçük çaplı ihracat – ithalat işlemlerinin yürütülmesinde biraz olsun yetkinlik kazanmaktı. Derslerin bitme aşamasında dış ticaret işi çok daha cazip gelmeye başladı. Çok zevkli ve dinamik bir iş olduğu fikri uyandı. Bu düşüncelerimde eğitmenlerimizin yaklaşımı büyük rol oynadı. Teşekkürler…


 

NAİL GÜDEN – Dış Ticaret Kursu Ankara

Sun Akademi ' yi internet aracılığı ile buldum. Eğitmenimiz çok donanımlı, bilgili, sıcak ve anlayışlıydı.


 

DİCLE BAYDAR– Dış Ticaret Kursu Ankara

Sun Akademi ' yi internet aracılığı ile buldum. Sun Akademiyi tercih etmemdeki sebep, uygun fiyat, ders saatleri, merkezde olması ve ders içeriğiydi. Sıcak bir ortam, bilgiler zamanında ulaşıyor. Pratiğe yönelik eğitim verilmesi konuyu anlamaya yardımcı oluyor. Eğitmenimizin Dış Ticaret alanında çalışıyor olması kesinlikle bir avantaj. Detaylı anlatımı örneklerle açıklaması konuyu anlamamıza yardımcı oluyor. Kurum personelinin hepsi çok yardımsever ve sempatik


 

FARUK GÜLHAN – Dış Ticaret Kursu Ankara

Sun Akademi ' yi internet aracılığı ile tesadüfen buldum. İlk görüşmeye gittiğimde yardımcı olan arkadaşlar ikna edici oldu. Sun Akademi' yi samimi, dürüst eğlendirici ve bilgilendirici buldum.Eğitim süreci benim için çok yararlı oldu,eğitmenimiz çok bilgili eğitici ve samimiydi.Kurum personeli güler yüzlü ve yönlendiriciydi.


 

EREN ÇAĞLAR KAYA  – Dış Ticaret Kursu Ankara

Sun Akademi ' yi internet aracılığı ile buldum. Eğitmeni tanıdığım için memnumun.


TUĞÇE EYÜBOĞLU – Dış Ticaret Kursu Ankara

Sun Akademi'yi internette, araştırma yaparken gördüm ve inceledim. Merkezi yerde olması ücretinin uygun olması ve kapsamlı bir eğitim planının olmasından dolayı tercih ettim. Sun Akademi kurum personeli öğrenci ile ilgili, yeterli özveride bulunuyor, ödeme konusunda çok anlayışlı ve kendi bütçemize uygun ödeme koşulları ile bizi memnun etti. Aldığım eğitimden çok memnun kaldım, sınıf içi uygulamaların faydalı, verilen notların özet ve anlaşılır olması, hocamızın yüksek performansı eğitimin verimli olmasına çok katkısı olmuştur. Eğitmenimizin her ders aynı performansı koruması beni çok memnun etti konuları örneklerle açıklaması gerektiğinde uygulamalı anlatması konunun daha iyi anlaşır olmasına katkı sağladı. Dersler hiçbir zaman sıkıcı olmamıştır.


 

BEYHAN ÇAKIR – Dış Ticaret Kursu Ankara

Dış ticaret eğitimi benim beklediğimden de verimli oldu. Eğitmenimiz konuya hakim ve öğretme yöntemi çok başarılı. Kursa gelme amacım çalıştığım firmadaki küçük çaplı ihracat – ithalat işlemlerinin yürütülmesinde biraz olsun yetkinlik kazanmaktı. Derslerin bitme aşamasında dış ticaret işi çok daha cazip gelmeye başladı. Çok zevkli ve dinamik bir iş olduğu fikri uyandı.
Bu düşüncelerimde eğitmenlerimizin yaklaşımı büyük rol oynadı. Teşekkürler…


 

EBRU ALTINGÖZ ULAŞAN – Dış Ticaret Kursu Ankara

Sun Akademi’yi internet aracılığıyla buldum. Tercih etmemdeki en büyük etken olumlu tanıtım ve lokasyonu. Sun Akademi Yabancı Dil ağırlıklı olmak üzere çeşitli konularda eğitim veren bir sertifika programı. Eğitmenimiz konu aktarımında çok başarılıydı, derslerimiz oldukça akıcıydı. Kurum personeli mükemmel ilgili, iletişimleri çok iyi ve güler yüzlüler. Başarılarının artarak devamını diliyorum.


 

ELİF ACAR  – Dış Ticaret Kursu Ankara

Sun Akademi’ yi internet üzerinden buldum. Sun Akademi çok iyi eğitim veren bir kurum. Hem teorik hem de pratik anlamda gayet iyiydi. Eğitmenimiz işini severek yapan ve işinde çok profesyoneldi. Kurum personeli çok kibar ve saygılıydı.


 

ALİ ANIL MOLLAOĞLU – Dış Ticaret Kursu Ankara

Sun Akademi’yi arkadaşımın tavsiyesi üzerine geldim. Günleri ve saatleri çok uygundu. Yeni kurulmuş olmasına rağmen gerekli eğitimi yeterince verebilen bir kurum. Teori ve pratik bir arada gayet güzel veriliyor. Eğitmenlerimiz bilgili ve sıcakkanlı aynı zamanda konuları hiç sıkılmadan tekrar tekrar anlatan çok başarılı bir öğretmendir. Kurum personeli sıcak ve güler yüzlü. Sun Akademi’nin başarılarını dilerim.


 

SİDAR YAVUZ – Dış Ticaret Kursu Ankara

Sun Akademi ‘yi İnternet aracılığıyla buldum. Saatleri bana çok uygundu. Başarılı bir eğitim uygulanışı vardı. Hocamız mükemmel süper şahane mükemmel dört dörtlüktü. Dersler kendisiyle çok keyifliydi. Personel çok saygılı ve samimiydi.


İDİL ÖZKAN – Dış Ticaret Kursu Ankara

Sun Akademi’den internet sitesi sayesinde haberim oldu. Güvenilir olduğunu düşündüğüm için tercih ettim. Kurumda çok sıcak bir ortam var ve tüm çalışanlar kursiyerlere karşı son derece ilgililer. Hocamız derslerimizi günlük hayattan örnekler vererek işlediği için çok daha akılda kalıcıydı. Eğitmenimizde çok anlayışlı ve tecrübeliydi.

 


ANIL DİLEK – Dış Ticaret Kursu Ankara

Sun Akademi’yi MEB Onaylı sertifika vermesinden dolayı tercih ettim. Kurum personeli alanlarında bilgili ilgili ve uzman kişiler. Eğitmenimiz her türlü soruya içtenlikle yanıt veren, samimi, konusunda uzman bir kişiydi. Derslerini aktif bir şekilde yürüttü, sürekli gerek mail gerekse ders dışında sorularımıza üşenmeden yanıt vermesi çok memnun ediciydi.

 


FATMA UYAR – Dış Ticaret Kursu Ankara

Sun Akademi’yi internette gördüm ve sitedeki yorumlar güven duymama sebep oldu.Kurum personelinin özverili çalıştıklarını gördüm.7 hafta boyunca disiplinli bir şekilde derslerimizi işledik. Eğitmenimiz 7 hafta boyunca elinden geleni fazlasıyla yaparak daha önce hiç alakalı olmadığım konular hakkında bilgi sahibi olmamı sağladı. Sun Akademi’yi herkese tavsiye ederim.


YAZGÜLÜ ÖZGÜVENÇ – Dış Ticaret Kursu Ankara

Sun Akademi’yi internette araştırma yaparken buldum, eğitimin içeriği ve ücretinin uygunluğu nedeniyle bu eğitimi tercih ettim. Hocamız kendi iş hayatındaki tecrübe ve birikimlerini aktarmakta başarılı, sorulan sorulara tatmin edici cevaplar veriyor,ilgili bir eğitmen, konusunda başarılı. Kendisine teşekkür ederim.

 


HÜLYA SİMAVOĞLU – Dış Ticaret Kursu Ankara

Sun Akademi’yi arkadaşlarımın tavsiyesi nedeniyle tercih ettim. Personeller gerektiğince özverili ve yeterliler. Kursiyer olduğum sürece herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmadım. Hocamız mesleğinde tamamen donanımlı bir eğitmen, dış ticaret yönetimi hakkında hiçbir eksik bırakmadan bizi yetiştirdi. Kendi adıma çok başarılı bir eğitim dönemi geçirdim. Hocamıza çok teşekkür ederim.

 


EMEL YILDIZ TEKKELİ – Dış Ticaret Kursu Ankara

Eğitimin uygulanışı olması gerektiği gibi ve çok faydalıydı. Eğitmenimizin de şansımız olduğunu düşünüyorum. Eğitim şekli ve tecrübelerini aktarması açısından. Sun Akademi’yi herkese tavsiye ederim.

 

 


 D TİCARET KURSU – MEZUNLARIMIZ 

 


 

 Başa Git

Bu sitede Mplus Portal yazılımları kullanılmaktadır.
UA-111966033-1