ALPER GÜLEK - BİLKENT ÜNİVERSİTESİ

Ağustos ayının başlarıydı ve ben İngilizce kursuna gidip gitmemek konusunda tereddüt yaşıyordum. Fakat İngilizce’nin çok önemli olduğu Bilkent Üniversitesini kazanmıştım.
Bu yüzden ingilizcemi güçlendirmem ve tamamen girecek olduğum COPE sınavına yönelik bir eğitim almam gerektiğini düşündüm. Ankara’da COPE’a özel eğitim veren birkaç eğitim kurumu ile görüştüm. Bu kurumlardan en son bilgi almak için uğradığım yer Sun Akademi oldu. Buraya geldiğimde ilk olarak beni bir deneme sınavına aldılar. Bu sınavdan geçerli notu alarak, burda verilen kursa katılabilmek için bir şans elde etmiş oldum. Sun Akademi yetkilileri kursa başladığımız ilk günden son güne kadar her konuda bizimle yakından ilgilendiler. 3 hafta boyunca haftanın her günü buraya gelerek çok yoğun bir eğitim aldık. Bu yoğun eğitim döneminde hocamız bize arkadaş gibi davrandı ve sınavlara bizi eksiksiz olarak hazırladı. Bir sene daha beklemeden bölüm öğrencisi olmamı sağladıklarından dolayı Sun Akademi’ ye çok teşekkür ederim.

 

MURAT ATAY - SELÇUK ÜNİVERSİTESİ

 Bir sene daha kaybetmemek için hazrlığı atlamam şarttı. Ancak daha önce de hiç proficiency sınavına girmediğim için büyük enişelerim vardı. Araştırmalarım sonrasında Sun Akademi'nin bu işi iyi yaptığını duydum ve burayı tercih ettim. Hocalarıma ve kendime çok güvendim. 1 aylık yogun bir eğitimle sınava hazırladılar bizi. Ders işlenişi çok ciddiydi ve hiç boşluk yoktu. Oldukça disiplinliydi. Sonucunda da başarıya ulaştığım için mutluyum. Hocalarım sağolsun:)

 

DİLAN BAĞDATOĞLU - ODTÜ

ODTÜ Hazırlık bölümünde bir yıl okumuş olmam ve ikinci kez bu sınava girecek olmam, kurs seçiminde zorlanmama ve eğitim sistemini daha çok irdelememe neden oldu. Sun Akademi ile de bu dönemde tanıştım. Kurum çalışanlarının ilgileri ve öğretmenimin desteği ile kısa sürede eksikliklerimi görme fırsatı buldum. Burada aldığım eğitim tamamen sınava yönelik bir eğitimdi. Sun Akademi’nin bizim için sağladığı eğitim ortamı sayesinde yoğun eğitim programına sıkılmadan devam ettim. Aldığım eğitimin kalitesi benim de kendime olan güvenimin artmasını sağladı. Hazırlık sınıfını geçmemdeki yardımlarından dolayı Sun Akademi’ye teşekkürler…

 

 UĞUR CAN OLCAY - BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ

 Sun Akademiye kuzenim sayesinde geldim. O da 1 sene önce buranın hazırlık atlama kursuna gelmişti. O atladı, bende atladım 2 sene sonrada kardeşimi atlatırsınız inş. Ma aile Sun Akademi ye ve hocalarına çok teşekkür ediyoruz. Az kahrımızı çekmediler:))

 

 

MERİH ve HALUK GÜLEK

Sayın Sun Akademi Yönetimi,
Bilkent Üniversitesini kazanan oğlumuz COPE sınavını başarı ile geçmiştir. Sınava hazırlanmasında emeği geçen Sun Akademi yönetimine ve değerli öğretmenlerine minnet ve şükranlarımızı sunarız.

 ŞEVVAL BUHARA- ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

Çok istediğim bilgisayar mühendisliğini kazanmamın ardından, önümde geçmem gerektiğini düşündüğüm hazırlık atlama sınavı çıktı. İngilizcede eksiklerim vardı ve önümdede çok kısa bir süre vardı. Genede şansımı denemek istedim ve bu konu da kurs araştırdık. Sun Akademi ile tam bu dönemde tanıştık. Sıkı bir çalışma programı hazırladılar bize. İyiki Sun Akademiye gilmişim. Bu sene bölümünde okuyabileceksem bu Sun Akademi sayesindedir. Emeklerinden dolayı hocalarıma ve güler yüzleri, yardımlarından dolayıda personeline çok teşekkür ederim 

 

SEZEN PEKDAŞ - BİLKENT ÜNİVERSİTESİ

Bilkent Üniversitesi’nde Hukuk okumak hayatımda en çok istediğim şeylerden biriydi.Fakat büyük bir hevesle başladığım okulum İngilizcemin yetersizliği nedeniyle tam anlamıyla kabusa döndü.Önümde beni bekleyen COPE sınavı aşılması gereken bir engeldi ve ben o engeli aşmak için kendimi yetersiz hissediyordum.Fakat tam da her şeyin bittiğini düşündüğüm bir anda Sun Akademi’nin COPE programı bana bu sınavın o kadar da zor olmadığını gösterdi.Hiç sene kaybetmeden bölümümde okumaktan dolayı çok mutluyum ve Sun Akademi’ye teşekkür ederim.

 


SÜMEYRE ÖZGÜR - ODTÜ

Sun Akademi'yi arkadaşımın tavsiyesi sonucu tercih ettim. ODTÜ'de dismiss durumdaydım ve atılmak üzereydim. Son hakkım Eylül ayında düzenlenecek proficiency sınavıydı. Ancak İngilizce seviyem bu sınavı geçmek için çok düşüktü. Son çare olarak Sun Akademide 1 aylık yoğunlaştırılımış hazırlık atlama programına katıldım ve imkansız olarak gözüken ODTÜ-proficiency sınavını geçtim. Bu başarımı ciddi anlamda Sun Akademi'ye borçluyum.Teşekkürler Sun Akademi:)

  Detaylı bilgi için Hazırlık Atlama Kursu sayfamızı inceleyebilirsiniz...
 

 

 

 Başa Git

Bu sitede Mplus Portal yazılımları kullanılmaktadır.
UA-111966033-1