İNGİLİZCE KURSU – ÖĞRENCİ İZLENİMLERİ

GÖZDE KÖY – İngilizce Kursu Ankara

Sun Akademi’yi kuzenimin tavsiyesi üzerine tercih ettim. Kuzenimin arkadaşı daha önce burada dil eğitimine katıldı ve memnun kalmıştı. Bu nedenle bende dil eğitimimi burada almaya karar verdim. Sun Akademi’de aldığım eğitimden çok memnun kaldım. Hem hocamız hem de personel oldukça ilgili. Aldığım eğitim, öğrenme açısından bana fazlasıyla yararlı oldu. Uygulanan teknik, yapılan alıştırmalar eğitimin pekişmesine yardımcı oldu. Eğitmenimiz çok sıcakkanlı, ilgili biri. Kendisi her şeyin en iyisini öğretmeye çabalayan bir hoca. Bana çok şey kattığını düşünüyorum. Kurum personeli ise her konuda yardımcı olan ilgili kişilerden oluşuyor. Sun Akademi’yi bir başkasına gönül rahatlığıyla tavsiye edeceğim.


ADEM AKKUŞ – İngilizce Kursu Ankara

Sun Akademi’yi bir arkadaşımdan duydum ve tavsiyesi üzerine tercih ettim. Eğitmenimiz eğlenceli, pozitif, sıcakkanlı olduğundan iletişim sorunu yaşamadım. Bu nedenle de İngilizce eğitimi süresince herhangi bir sorun yaşamadım. Kurum personeli oldukça saygılı, sevgili ve sıcakkanlı. En önemlisi ise ufak bir problemimize bile çare bulabiliyorlar. Sun Akademi YDS ve İspanyolca eğitim programlarına da katılmak istiyorum. Sun Akademi eğitim programlarını başkalarına da tavsiye edeceğim.


ZUHAL ZAFER – İngilizce Kursu Ankara

Sun Akademi’ye başladığımda İngilizce seviyem gerçekten sıfırdı. Şimdi B2 seviyesindeyim ve YDS sınav hazırlık bölümüne geçiş yapacağım. Eğitim süresi sistemli ve aktif olarak geçti. Hocaların uzman olması gerçekten bu kurumun en büyük artsı. Dil eğitiminde gerçekten profesyonel bir eğitim veriliyor. Amacım YDS olduğu için ileri seviyeye bu sebeple davam etmiyorum. Umarım sınavdan da istediğim puanı alır ve hedefime ulaşırım. Çok emeğiniz geçti. Herkese teşekkür ediyorum.


MEHTAP AFŞAROĞLU

Öncelikle belirtmeliyim ki Sun Akademi’yi tercih etmemin en büyük nedeni okuduğum öğrenci yorumlarıydı. Şimdi ben yazıyorum buraya ve yayınlanmasını rica ediyorum. Anlatılanlar az bile diyebilirim. Çok iyi bir eğitim aldım. Bu arada yaşım 28 ve yıllardır öğrenemediğim İngilizce’ yi öğrendiğimi düşünüyorum. Sadece okuma yazma değil konuşmam da ilerledi. Derslerin uygulamalı ve yabancı hocalar ile işlenmesi çok etkili oldu. Eğitim süresi hiç kesintiye uğramadı kurlar ard arda açıldı. Hem idari kadrolar, hem hocalarımız çok profesyonel insanlardı. İşlerini severek yaptıkları belli. Çok söze gerek yok. Her şey için çooook teşekkürler.


TOLGA TOPDEMİR – İngilizce Kursu Ankara

Sun Akademi’yi internette gördüm ve kurum personelinin sıcak davranışı burayı tercih etmeme neden oldu. Kurumdaki eğitmenlerimizin kalitesi oldukça yüksek, eğitim kalitesi çok başarılı. Sun Akademi’de Kişisel Gelişim Eğitimleri de almayı düşünüyorum. Aldığım eğitimi herkese tavsiye ederim.


BARTU KARADENİZ – İngilizce Kursu Ankara

Sun Akademi’yi internet üzerinden buldum ve gerçek bir dil kursunu bu ortamda yakaladığımı düşünüyorum. Tam bir kurs mekanı ve eğitmenleri çok iyi. Kursun sıcak bir ortamı var. Eğitimlerime okulla birlikte devam ettiğim için oldukça faydalı oldu bana. Kurumun İspanyolca eğitimlerine de katılmayı düşünüyorum. Bütün arkadaşlarıma tavsiye edeceğim.


FATİH YÜCEL – İngilizce Kursu Ankara

Sun Akademi’ye internetten yapmış olduğum araştırma sonucu ulaştım. Orta yaşlarda olmam ve bu zamana kadar İngilizce’ ye karşı oluşan önyargılarım nedeniyle eğitime başlarken biraz tereddütlerim vardı.Ama zaman geçtikçe ve tabii ki hocamızın sayesinde bu dilin o kadar da zor olmadığını fark ettim. Elementary seviyesinden başladığım İngilizce kursuna hiç ara vermeden intermediate düzeyene kadar geldim. Amacım diğer seviyelere de devam etmek. Hocamıza bana bu dili öğrettiği ve en önemlisi de sevdirdiği için çok teşekkür ederim. 


BURÇİN BİLGİN – İngilizce Kursu Ankara

Kurum yerinin şehir merkezinde olması, park yerinin olması, sınıflarda klima olması ve ders saatlerinin uygunluğu sebebi ile Sun Akademi’yi tercih ettim. Kurum hakkında olumlu düşüncelere sahibim. Kurstan verim alıyor olmak insanı mutlu ediyor. Hocamız yönetiminde dersler çok verimli geçti. Dersi her yönü ile uyguluyor olmak güzel; okumak, yazmak, dinlemek, anlatmak… yorumlamak, tartışmak çok iyi bir yöntem. İngilizce de özgüven çok önemli. Hocamız sayesinde özgüvenimizi hiç kaybetmedik. Her dersin saygı çerçevesinde geçiyor olması ve bizlerle olan diyalogu çok iyiyiydi. Sonraki kurlara devam etmemin nedeni her yönü ile eğitimden iyi verim almamdır.


BURAK TURAN – İngilizce Kursu Ankara

Ön lisans eğitimimi dış ticaret üzerine almıştım. İnternette araştırma yaparken Sun Akademi’de dış ticaret uzmanlık kursu olduğunu gördüm. Dış Ticaret eğitimini tamamladıktan sonra kurumdan memnun kaldığım için İngilizceye başlamaya karar verdim. Eğitmenlerin ilgili olması çok güzel. Sorularımıza anında cevap alabiliyoruz. Başka kurslarda olsun, okullarda olsun derslerden bir süre sonra sıkılır ve devam etmezdim ve o yüzden İngilizceyi bunca zamandır öğrenemedim. Ancak burada hocamızın tarzı sayesinde hiç sıkılmadan, belki de ilk defa severek İngilizce derslerine geliyorum ve sonuna kadar devam etmeyi düşünüyorum.


İRFAN AVCI – İngilizce Kursu Ankara

Sun Akademi’ye internetten ulaştım. Daha önce birçok kere İngilizce kursuna gitmiş biri olarak en verimli eğitimi burada aldığımı rahatlıkla söyleyebilirim. Daha önce gittiğim diğer kurslarda 2 seviye sonunda öğrenciler ayrılıyordu ve 3,seviye için sınıf açılmıyordu. Bu sebeple yeni bir kurs bulana kadar zaman geçiyor ve ben öğrendiklerimi unutuyordum ve gene baştan başlıyordum. Bu korkularla başladığım kursumda 4.seviyedeyim şimdi. Kesintisiz bir eğitim ve tabii ki hocamız sayesinde İngilizcemizi oldukça ilerlettik. Bu fırsatı bize sundukları için Sun Akademi’ye teşekkür ederim.


HASAN KAPLAN – İngilizce Kursu Ankara

Bu kursu tercih etmemin nedeni personellerinin ilgi ve alakalı oluşudur. Buranın gerçekten çok güzel, çok hoş bir duygusu var. Hocamız ise sıcak ve güler yüzlü olup, eğitimin hakkını veren biri. Aldığım eğitimi daha da ilerletmek isterim. Umarım hep yanımda olur. Kendisine daha da başarılı bir ömür diliyorum.


MUZAFFER BİBER - İngilizce Kursu Ankara

Sun Akademi dış ticaret öğrencisiyim aynı zamanda. Bizim sektörde İngilizce bilmek farz gibi bir şey. Biraz temelim vardı. Daha da geliştirmek amaçlı katıldım İngilizce kurslarına. Bide İngilizce eğitiminin iyi olduğunu duydum İngilizce kursuna gelen arkadaşlardan. Bu sebeple tercih ettim. Memnun da kaldım. Hocalar çok iyi bunu her iki eğitim için de söyleyebilirim. Ancak tek önerim var keşke çaylar ücretsiz olsa. Haftanın 5 günü gelince biraz çay gideri çok olduJ


DİDEM MEZGİT - İngilizce Kursu Ankara

Gazi Üniversite’nde İktisat okuyorum. Ve mezun olduktan sonra devlette çalışmayı düşünüyorum. Bizim bölümde rekabet fazla olduğu için İngilizce bilmek çok avantaj sağlıyor. Kurs araştırırken Sun Akademi’yi aradım. Çok iyi karşılandım ve bilgilendirildim. Şuan B1 seviyesinde eğitim alıyorum. Amacım sonuna kadar gidip, YDS kurslarına gelmek. Sonra YDS den iyi puan alıp atanmak. Şuan devam ettiğim Genel İngilizce kursu tabiî ki tavsiye ediyorum. Türkiye’de yapılabilecek en iyi eğitim sistemi.


MELTEM SEZGİN – İngilizce Kursu Ankara

Mesleğim gereği öğrenmek zorunda olduğum İngilizce için iyi bir kurs arayışı içindeydim. Ankara’da ki bir çok İngilizce kursları ile görüşmeler yaptım. Sun Akademi’yi de araştırma yaptığım bu dönemde buldum. Eğitim sistemi ve ortamının sıcaklığı nedeni ile burayı tercih ettim. Eğitim kalitesi oldukça iyi, gramer kadar dinleme ve konuşma derslerine de ağırlık verilmesi gerçekten çok işime yaradı. Herkese tavsiye edebilirim. Teşekkür ederim.


EKREM BAY – İngilizce Kursu Ankara

Lisede almış olduğum yetersiz bilgileri geliştirmek için Sun Akademi’yi tercih ettim. Güzel bir eğitim yer. Eğitim açısından tüm imkanlar var ve doğru bir tercih olduğunu düşünüyorum. Eğitim yöntemi çok iyi. Bugün işlediğimiz dersi sonraki haftanın ilk dersi tekrarını yaparak derse başlıyoruz. Yapamadıklarımızı görüp öğreniyoruz. Kurum personelleri ise çok cana yakın insanlar. Her şey gayet iyi.


HATİCE YAPRAK – İngilizce Kursu Ankara

Daha önceden defalarca başlayıp sonunu getiremediğim İngilizce kurslarının aksine burada almış olduğum eğitim sayesinde sonunda İngilizce seviyemi iyi bir düzeye getirdim. Hocama emeklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.


İRFAN KOÇAN – İngilizce Kursu Ankara

Sun Akademiyi tercih etmemin nedeni kurum çalışanlarının konularında uzman kişiler oluşu ve kurs saatlerinin uygunluğudur. İngilizce öğrenmeyi çok arzuladığım bir dildi. Bu dili en mükemmel şekilde bize öğretmeye çalışan hocama çok teşekkür ediyorum.


ZAFER ÖZÇELİK  – İngilizce Kursu Ankara

Ders zamanlarının ve fiyatlarının uygunluğu deneni ile Sun Akademi’yi tercih ettim. Kursa katılanların yakın yaşlarda olması sebebi ile eğitim ortamı oldukça rahat ve eğlenceliydi. Ve tabii ki hocamızda oldukça profesyonel…Çalışan personelde oldukça ilgili ve güler yüzlü. Herkese teşekkürler ederim.


AYŞE AYAŞLI – İngilizce Kursu Ankara

Ankara’da ki en iyi İngilizce kursu… Gönül rahatlığı ile herkese tavsiye ederim.


MURAT DAĞLI – İngilizce Kursu Ankara

Daha önce yaşadığım kötü deneyimler nedeni ile tereddütler ile başladığım Sun Akademi İngilizce kursunda bugün son günüm ve son derece memnun ayrılıyorum. Ayrılıyorum çünkü şimdi de gene burada KPDS kurslarına devam edeceğim. Umarım ondanda bu kadar memnun kalırım. Gerçekten verilen eğitim iyi. Hocamıza emeklerinden dolayı çok teşekkür ederim.


A.SİMGE YEREN – İngilizce Kursu Ankara

Sun Akademi ile Hacettepe Üniversitesinde vermiş oldukları seminerde tanıdım. Son sınıf öğrencisi olmam ve ileride İnsan Kaynakları bölümünde görev almak istemem nedeni ile bu alanda kendimi geliştirmem ve bunu da bir sertifika ile belgelendirmem gerekiyordu. Sun Akademide İnsan Kaynakları Yönetimi(MEB Onaylı) sertifika eğitimleri verildiğini öğrendim ve burada oldukça faydalı bir eğitim aldığımı düşünüyorum. Hocalarımız gerçekten çok değerli ve profesyonel isimlerdi. Eğitim teorikten çok uygulanabilir nitelikte olduğundan oldukça verimli geçti. 
Bu eğitimi tamamladıktan sonrada diğer bir eksiğim olan İngilizcemi geliştirmek istedim. Dil eğitimime de şu an pre-intermediate seviyesinde devam ediyorum. Bu kaliteli eğitimi yarı fiyatına almakta diğer güzel bir yanı
Hocalarıma ve kurum çalışanlarına da çok teşekkür ederim.


İSMAİL CELİL – İngilizce Kursu Ankara

KPDS için yapmış olduğum araştırma sırasında Sun Akademi’yi buldum. Yapılan olumlu yorumlar nedeni ile bu kursu tercih ettim. KPDS eğitimi için geldiğim Sun Akademi’de genel İngilizce kurslarına katıldım. Çünkü seviyem KPDS eğitimleri için yeterli bulunmadı. Buradaki eğitim danışmanlarının yönlendirmesi ile pre. intermadiate seviyesinde 3 ay devam ederek İngilizce bilgimi daha iyi seviyeye getirdim. Sonrasında da KPDS eğitimlerine devam ettim. Ve de KPDS’ den ilk girişim olmasına rağmen 71 aldım. Verilen eğitim ve sunulan hizmet gerçekten olması gerektiği gibi.Teşekkürler…


ARİF BALCI – İngilizce Kursu Ankara

Sonunda İngilizceyi öğrenmiş olmaktan son derece memnunum.9 ay boyunca devam ettiğim İngilizce kursundan oldukça verim aldığımı düşünüyorum. Şimdide 3 ay boyunca Sun Akademi’nin bağlantılı olduğu İngiltere’deki bir dil okuluna gideceğim. Orda da burada öğrendiklerimi yerinde kullanarak İngilizcemi kalıcı kılmayı hedefliyorum. Buradaki öğretmenlerime çok teşekkür ediyorum. Personelde çok iyiydi. Her türlü sorunumuzla yakından ilgilendiler.


ZUHAL ZAFER – İngilizce Kursu Ankara

Sun Akademi’ye başladığımda İngilizce seviyem gerçekten sıfırdı. Şimdi B2 seviyesindeyim ve YDS sınav hazırlık bölümüne geçiş yapacağım. Eğitim süresi sistemli ve aktif olarak geçti. Hocaların uzman olması gerçekten bu kurumun en büyük artsı. Dil eğitiminde gerçekten profesyonel bir eğitim veriliyor. Amacım YDS olduğu için ileri seviyeye bu sebeple davam etmiyorum. Umarım sınavdan da istediğim puanı alır ve hedefime ulaşırım. Çok emeğiniz geçti. Herkese teşekkür ediyorum.


CANAN AKTÜRK - MÜGE BARIŞ - TUĞÇE ŞAMLI – İngilizce Kursu Ankara

Merhaba, biz ayrılmaz üçlü olarak toplu olarak bir yorum yapmak istedik. İşletme bölümü öğrencileriyiz ve yıllardır bir türlü olmayan İngilizcemizi geliştirmek adına kurs araştırırken Sun Akademi’yi bulduk. Bu kurum hakkında yapılan yorumlar, eğitim tarih - saatinin ve eğitim ücretinin bize uygun olması tercih sebebimiz oldu. İyi ki de tercih etmişiz diyoruz. Hocamız çok tatlı biri. Bazı konuları hiç usanmadan defalarca anlattı bize. Dersler çok eğlenceli ve verimli geçti. İngilizceyi sonunda öğreniyoruz. Ama önümüzde daha bitirmemiz gereken kurlar var. İnşallah hepsini tamamlayabiliriz. We love Sun Akademi J


LÜTFİ ŞENER – İngilizce Kursu Ankara

Sınıfın en yaşlı bireyi olarak tereddütler ile başladığım İngilizce kursuna başarı ile devam ediyorum. Hocalarımız insan olarak ta çok iyiler mesleki açıdan da. Ders sürelerini çok verimli kullandılar. Yaptıkları uygulama saatleri ile öğrendiklerimizi pekiştirme fırsatımız oldu. İngilizce öğrenilmez diye bir şey yok. Sadece öğretecek yeri ve hocayı bulmak gerekiyor. Sun Akademi’yi ben herkese tavsiye ediyorum.


MELDA SAĞDIÇ – İngilizce Kursu Ankara

Pre. İntermediate seviyesindeyim. Öğretmenlerimizin sayısı ve verdikleri eğitim seviyesi gerçekten çok iyi. Bu beni oldukça mutlu ediyor. Çalışanların sevecenlikleri ve çeşitli aktivite seçenekleriyle tercih edilecek bir kurs. Sınav mevcutları, ulaşımı, bakımından oldukça iyi düzeyde. Öğretmenler eğitim bakımından çok iyi seviyedeler. Burada olmaktan, eğitim almaktan çok mutluyum...


ŞEBNEM ÇATAK - İngilizce Kursu Ankara

İngilizce kursu B1 öğrencisiyim. Sun Akademi’yi internetten buldum ve sonrasında kayıt olmaya karar verdim. Ortamı ve sunduğu hizmetler ile tam bir eğitim merkezi. Genel olarak her şeyden memnun kaldım. Sınıflar aydınlık ve ferah, hocalardan çok memnun kaldım. Tavsiye ediyorum.


 MEHMET SİNEMCE - İngilizce Kursu Ankara

Sun Akademi’yi arkadaşlarım tavsiye etti. Düzenli ve ilgili personelleri olan hoş bir kurum. Çok başarılı, ilgili ve öğrencilerini seven bir öğretmenimiz var, kendisine çok teşekkür ediyor ve kursun bitmek üzere olduğu için üzülüyoruz. Kurum personeli ilgili ve güler yüzlüler.


ŞEYDA ORHAN  - İngilizce Kursu Ankara  

Sun Akademi’yi arkadaşımdan duydum. Nezih özenli bir yer, olumlu bir atmosferi var temiz ve düzenli. Eğitimde grubun ihtiyacı iyi saptanmış, oldukça iyi. Hocamız alanına hâkim, eğlenceli, iletişimde iyi. Kurum personeli sabırlı, saygılı ve yardımsever.

  Detaylı bilgi için İngilizce sayfamızı inceleyebilirsiniz...
 
Başa Git

Bu sitede Mplus Portal yazılımları kullanılmaktadır.
UA-111966033-1