İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ KURSU–ÖĞRENCi İZLENİMLERİ

 

SEZGİN ÖZDEMİR – İnsan Kaynakları Yönetimi Kursu Ankara

Bir yakınımın tavsiyesi üzerine duymuştum Sun Akademi’yi. Bunun üzerine yapmış olduğum araştırmalar sonucu vermiş olduğu eğitim ve hizmetin diğer rakiplere göre çok üst düzeyde olduğunu gördüm ve tercih ettim. Sun Akademi sıcak kanlı personeli ve kursiyere her alanda çok yardımcı olması gerçekten önemli bir davranıştır. Eğitim sürecimiz çok başarılı geçti. Bu başarının altında hocamızın sektör deneyimlerini bizlerle paylaşması ve sınıfta yaptırılan uygulamalar bize çok şey kattı. Tek kelimeyle muhteşem. Kesinlikle tavsiye ediyorum.


BUKET ERKAN – İnsan Kaynakları Yönetimi Kursu Ankara

Kurum ve eğitmen hakkında yaptığım araştırmalar sonucu Sun Akademi’yi tercih ettim. İyi bir eğitim kurumu. Öğrencilerini her durumda bilgilendiriyorlar. İnsan Kaynakları yönetimi programı bilginin yanı sıra uygulama da olması eğitimi hem zevkli ders işlenişi sağlıyor hem de konuları kalıcı kılıyor. Hocamız mükemmel bir hoca ve çok bilgili biri. Anlatış tekniği benim derslere istekli gelmemde kesinlikle etkili oldu. Personelleri çok saygılı ve anlayışlı kişiler. Sun Akademi’yi hem tavsiye ettim hem de etmeye devam edeceğim…


MEHMET ALİ BERK – İnsan Kaynakları Yönetimi Kursu Ankara

Kızım Burcu Berk’in önceki dönemlerde İKY eğitimine kursiyer olarak katılması ve onun vesilesi ile bu kursu tercih ettim. İkimizde memnun bir şekilde ayrıldık. Kursiyerlere verilen bilgiler İK için çok yardımcı olacak düzeyde. Bilmediğim çok şey öğrendim. Bu kursa katılımı sağlamak için ben de diğer insanlara vesile olmaya çalışacağım. Eğitim bana göre bir başlangıç ve bitiş değil, daha çok öğrenmemiz gereken bilgiler var. Çok güzel geçen bir eğitim süresiydi. Hocası bizi derse bağlıyor ve iyi bir iletişim kuruyor. Sıkmadan öğretmeyi hedefliyor. Kurum personelinde ise gözlemlerime göre iyi niyet hakim olduğu kanısındayım. Elbette bu eğitimi herkese tavsiye edeceğim.


İFAKAT BAŞER – İnsan Kaynakları Yönetimi Kursu Ankara

Eğitmeninin iyi olduğunu öğrendiğim için tercih ettim burayı. Eğitimin uygulaması iyi. Hocamız çok tatlı bir insan. Nazik ve çok tecrübeli. Yaptığı işi de severek yapıyor. Kurum personeli de iyi. Tavsiye ederim.


 MERVE KÖR – İnsan Kaynakları Yönetimi Kursu Ankara

Bilgi almak için mail attığımda ilgilerinden dolayı tercih ettim, katıldığımda da bu kurumun benim için verimli olacağını düşündüm. İyi bir eğitim kursu. Kendini geliştirmek isteyenlerin başarı göstereceğini düşünüyorum. Aldığımız eğitim uygulanışı gerek hocanın anlatımı, gerek sunduğu slayt gösterileri ve yaptığı örnek uygulamalar ile akılda kalıcılığı çok önemli bir detay. Eğitmenimizin anlatımı çok verimli. Gerek iş hayatımız gerekse özel hayatımız için bilgilendiren bir eğitmen. Eğitimimi burada aldığım için çok memnunum. Herkese de tavsiye ederim.


ESRA ARSLAN – İnsan Kaynakları Yönetimi Kursu Ankara

Daha önce Sun Akademi’de kursiyer olan bir tanıdığımın tavsiyesi üzerine bu kurumu tercih ettim. Güler yüzlü çalışanları ve hocamızdan çok memnun kaldım.  Hiç bitmesin isterdim. Her şey için çok teşekkürler. Hocamızın ders anlatışı samimiyeti çok güzeldi. Ders anlatışı, verdiği örnekler hep aklımda. İyi ki burayı tercih etmişim.


AYNUR GÖKALP – İnsan Kaynakları Yönetimi Kursu Ankara

Sun Akademi kaliteli ve sorumluluk sahibi bir eğitim kuruluşu. Yararı olacağını düşündüğüm için katıldığım bir eğitim programı. Eğitmenimiz profesyonel bir eğitmen ve pozitif bir kişiliğe sahip. Anlatımı kuvvetli bir yapısı var. Kurum personeli ilgili ve saygılı kişiler. Tavsiye ediyorum.


MURAT KESER – İnsan Kaynakları Yönetimi Kursu Ankara

İK eğitimi için araştırma yapan asistanım ve yardımcımın bu kuruma yönlendirmesi, kurs günlerinin çalışma saatlerine uyması sonucu Sun Akademi’yi tercih sebebimdir. Gerçekten hocamızın pozitif ve akış olarak çok ama çok bilgili olması çok iyiydi. Bunların dışında her şey çok keyifli ve güzeldi. Eğitimin mutlak suretle faydası olacağı kanaatindeyim. Eğitimler çok keyifli ve zevkli geçti. Allah razı olsun. Ama keşke çaylar ikram olsaydı, daha iyi olacaktı. Her şey için çok teşekkür ediyorum. Kesinlikle tavsiye ederim.


SİNEM CAN TAZEGÜL – İnsan Kaynakları Yönetimi Kursu Ankara

Sun Akademi’ye daha önce bir akrabam gelmişti. Aldığı eğitimden memnun kaldığını ve kendisine çok şey kattığını belirttiği için ve mesleğimle ilgili bana da verimli olacağını düşündüğüm için tercih ettim. Sun Akademi kendi alanında başarılı hocalar ile çalışan bir eğitim kurumu. Güleryüzlü, yakın ve her konuda yardımcı olan bir personel ekibi var. Aldığım eğitimin ise teorik ve uygulaması gayet iyi. İş hayatında yaşarmışçasına dersler yürütülmekte. Hocamız kendi alanında başarılı. Tüm bilgi ve tecrübelerini bizimle paylaşan bir eğitmen. Kesinlikle tavsiye ederim.


ÜLKÜ EDA GÜNEY – İnsan Kaynakları Yönetimi Kursu Ankara

Mesleğim gereği eksik yönlerimi tamamlamak amacı ile, verilen eğitim içeriğinin benim için yeterli gördüğüm için Sun Akademi’yi tercih ettim. Sun Akademi ulaşımı kolay, derslikleri rahat ve fiyatlar uygun. Eğitmenimiz konusuna hakim, etkili, bilgili, pozitif bir insan. Şeker, şeker tavsiye ediyorum.


ÖZGE YAŞAR – İnsan Kaynakları Yönetimi Kursu Ankara

İnternet üzerinden yaptığım uzunca araştırmalar sonucunda, gerek program içeriği, gerek eğitmen özellikleri, gerekse kurum için ulaştığım olumlu sonuçlar neticesinde Sun Akademi’yi tercih ettim. Kendileri gayet güzel bir yaklaşım sergilediler. Profesyonel bir eğitim merkezi olduğu düşüncesindeyim. Mesleki alanda bilgilendirme, iş yaşamına atılmak için gerekli olan eğitim ve uygulamaları içeren bir eğitim aldım. Kesinlikle beni bulunduğum noktadan daha ileriye taşıyacağını inanıyorum. Eğitmenimiz tanıdığım en tatlı, en güler yüzlü insan. Bilgisi, sunum yeteneği ve dersi aktarım biçimi çok iyiydi. Her şey için çok teşekkürler.


BEYHAN UZEL ABLAK – İnsan Kaynakları Yönetimi Kursu Ankara

Sun Akademi’yi internetten gördüm. Fiyat açısından cazip olduğu için ve eğitmeni hakkındaki olumlu yorumlar nedeni ile tercih ettim. Çalışanların ve hocamızın insani ilişlileri kuvvetli ve güler yüzlüler. Kurs süresince hiçbir sıkıntı yaşamadım. Her şey olması gerektiği gibi. Kendilerine hiçbir önerim yok zaten ihtiyaçları yok. Eğitimler çok eğlenceli ve bilgi dolu geçti. Bana çok şey öğretti. Hocama ve emeği geçen herkese çok teşekkürler.


 ALİYE DEMİR – İnsan Kaynakları Yönetimi Kursu Ankara

Sun Akademi’yi yaptığım araştırmalar ve bir arkadaşımdan aldığım referans sonucu tavsiye ettim. Kurs tarih ve saatleri ise benim için çok uygundu. Eğitim yerinin merkezi olması ve çalışanlarının iletişiminin iyi olması diğer tercih sebebim. Almış olduğum İK eğitiminin uygulanışı oldukça öğretici, pratik ve eğlenceli. Eğitmenimiz ise tek kelime ile harika... Herkese bu eğitime katılmalarını kesinlikle tavsiye ederim.


HANDAN DEMİRTAŞ – İnsan Kaynakları Yönetimi Kursu Ankara

Sun Akademi’yi internetten araştırdım ve beklentilerimin karşılanacağını düşündüğüm için tercih ettim. İlgili eğitmenleri ve ihtiyaca göre doğru eğitime yönlendiren eğitim danışmanları, rahat sınıfları olan güzel ve etkili bir eğitim kurumu. İnsan Kaynakları eğitimi uygulamalar sayesinde konular oldukça akılda kalıcı bir şekilde anlatılıyor. Eğitmenimizin tecrübesi ve sıkılmadan her ayrıntıyı anlatması sayesinde ise eğitimler oldukça verimli geçti. Tavsiye ediyorum.


ZUHAL YAZICI DİZLEK – İnsan Kaynakları Yönetimi Kursu Ankara

Sun Akademi’yi eğitmen kadrosunun deneyimli ve tecrübeli olması sebebi ile tercih ettim. Burası iyi bir eğitim kurumu. Aldığımız eğitim ise tek kelime ile mükemmel… Eğitmenimiz deneyimini ve bilgisini karşı tarafa aktarabilen, anlaşılır bir dil ve uslub kullanarak eğitimin akılda kalmasını sağlayan çok iyi biri. Kurum personeli ise gayet güler yüzlü ve sıcakkanlı. Kesinlikle tavsiye ediyorum.


PINAR ERİKLİ – İnsan Kaynakları Yönetimi Kursu Ankara

Sun Akademi’yi internetten duydum. Eğitim kalitesinin iyi olması yönünden tercih ettim. Sun Akademi sıcak ve sevimli bir ortam. Bire bir eğitim alabildiğimiz bir yer. Eğitim kesinlikle çok doğru uygulama teknikleri ile bizlere öğretildi. Eğitmenimiz sevimli, sıcakkanlı, bizlerle arkadaş olabilen, öğretmeye çok istekli, her konuda yardımcı olabilen biri. Kurum personeli ise gayet saygılı ve işini güler yüzle yapan insanlar…


BAŞAK KOZAN – İnsan Kaynakları Yönetimi Kursu Ankara

İnternette araştırma yaparken tesadüfen buldum Sun Akademi’yi. Eğitim içeriği, eğitmen özellikleri ilgimi çekti ve gelmek istedim. Çevremde bulunan tanıdıklarımın da buradan daha önce eğitim aldığını duydum ve onlardan duyduğum yorumlar beni etkiledi. Gerçekten tam anlamıyla eğitici bir kurum. İlgi ve alaka çok güzel. Sürekli telefonda, sms vs… bilgilendirmeler beni çok memnun etti. Eğitimin uygulamalı olması en güzel tarafı. Sadece bilgi almanın yanı sıra bu bilgileri uygulamalı yapmak çok öğretici oldu. Eğitmenimizin anlatım şeklinin herkese hitap ettiğini düşünüyorum. Konuları net anlaşılır biçimde aktarması öğretici oldu. Çok sıkmadan eğlenceli ve öğretici bir süreç oldu. Sun Akademi’de verilen İnsan Kaynakları Yönetimi eğitimini herkese tavsiye ederim ve çevremdekilere sürekli iletiyorum.


ARİF SEMİH KÖSE – İnsan Kaynakları Yönetimi Kursu Ankara

Sun Akademi’yi araştırdım ve eğitmenimizin kariyer geçmişine bakarak Sun Akademi’de eğitim almaya karar verdim. Sun Akademi kurumsal kimliği oturmuş başarılı bir akademik işletme. Aldığımız eğitim ise çok faydalı. Eğitmenimiz işini çok iyi bilen ve birikimini aktarabilen biri. Bilgi birikimi ve öğretim becerisi çok yüksek. Sun Akademi’ye başarılar diliyorum.


 ELİF BEYHAN ÖZSARP – İnsan Kaynakları Yönetimi Kursu Ankara

Sun Akademi’yi araştırma yaparken buldum. Kurum hakkında yapılan yorumlar gayet samimiydi. Daha sonra gelip yüz yüze konuşma fırsatı buldum ve yazılanlar ile örtüştüğünü gördüm. Sun Akademi’nin kesinlikle çok yararlı ve güzel bir eğitim ağı var. Hocaları ve çalışanları çok samimi ve içten. Daha önce hiç böyle bir kursa katılmamıştım. Fakat diğer insanlardan duyduklarımla kıyaslamam gerekirse oldukça yararlı ve uygulama bazında olduğu için bireyin kendisini bu yönde geliştirmesini oldukça kolaylaştırıyor. Eğitmenimiz çok sıcak kanlı, samimi ve eğlenceli bir insan. Bir öğrenci olarak derslerde sıkılmadığım tek kurstu diyebilirim. Her bir çalışanın çok samimi ve güler yüzlü olduğunu söyleyebilirim. Tavsiye eder misiniz? Sorunuza yanıtım ise çoktan arkadaşlarıma tavsiye ettim…


ARZU AVGÖRÜR – İnsan Kaynakları Yönetimi Kursu Ankara

Sun Akademi hakkında forum sayfalarında yapılan olumlu bildirimlerden dolayı tercih ettim. Saygın bir eğitim kurumu olduğunu düşünüyorum. 7 haftalık eğitim süresince doğru bir karar verdiğime inanıyorum. Hocamızın ders anlatma isteği, uygulamalardaki profesyonellik eğitime hevesli gelmeme etkendir. Eğitim esnasında eğitimi uygulamalı olarak vermesi, kalıcı, yararlı ve öğrencilere kalıcı bilgi bıraktığını düşünüyorum. Daha farklı eğitimlerde hocamızla tekrar karşılaşmak isterim. Kıymeti kelimelerle ifade edilmez. Personel olarak da saygılı ve kibar davranış gösterdiler.


GAMZE BAYRAKTAR – İnsan Kaynakları Yönetimi Kursu Ankara

Sun Akademi İK Eğitimini araştırdım. Hem telefonda bilgi aldım hem de gelip görüşme yaptığımda aldığım pozitif tavırlar da bu kursu tercih etmemde etkili oldu. Eğitimin hem pratikte hem teoride uygulanışı yararlı ve eğlenceliydi. Çok memnun kaldım aldığım eğitimden ve herkese gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim. Hocamız gerek kişilik özellikleri ile gerekse eğitim becerileri gerçekten çok başarılı biri. Kendisini çok sevdim. Aldığım eğitimden son derece memnun kaldım. Kurum personeli hakkında düşüncelerim ise pozitif. Hiçbir olumsuzluk yaşamadım.


NECMİ BOZKURT – İnsan Kaynakları Yönetimi Kursu Ankara

Öncelikle Sun Akademi olarak güzel dostluklar kurmama vesile oldunuz, yolunuz açık olsun… Aldığım eğitim hakkında düşüncelerim ise eğitimin uygulanışı tam ve yerindeydi. Örnekler ve uygulamalar anlaşılır akılda kalıcı. İş hayatında uygulanacak güzel örnekler verildi. Eğitmenimizin yüreğine gönlüne sağlık. İnsan kaynakları mesleği değil, karakteri olmuş. İyi ki tanımışım sizleri… Her şey için teşekkür ederim…


SERKAN AK – İnsan Kaynakları Yönetimi Kursu Ankara

Bu kurumu tercih etme nedenim kurum ve eğitmen hakkında yapılan güzel yorumlar. Bu yüzden kaydımı yaptırmak istedim. Eğitimdeki uygulamalar çok iyi, yararlı ve eğlenceliydi. Derslere katılmamda oldukça etkili oldu. Hocamız alanında bence en iyisi. Kendisi ile ders yapmaktan büyük keyif aldım. Kendisine çok teşekkür ediyorum ve kesinlikle tavsiye ediyorum.


KÜBRA TÜRKOĞLU – İnsan Kaynakları Yönetimi Kursu Ankara

Arkadaş tavsiyesi ile geldim. Eğitim fiyatının bütçeye uygun olması da diğer tercih nedenim. Hocamızın önce konuyu anlatıp, ardından uygulama yapıyor olması dersi gayet keyifli ve öğretici hale getirdi. Hocamızın gerek duruşu, gerek ders işleyişi ile çok başarılı buluyorum. Bu eğitimi tavsiye ediyorum. Gayet keyifli bir eğitim süreci geçirdim.


HAKAN ÖZ – İnsan Kaynakları Yönetimi Kursu Ankara

Kurumu ve verilen eğitimi kız kardeşimden duydum. Çok tavsiye ettiler. Eğitimin uygulanışı harika. Eğitmen 10 numara 5 yıldız. Personel çok yardımcı oldu… Bu kadro ile tavsiye ediyorum.


SEVGİ ÖZTÜRK – İnsan Kaynakları Yönetimi Kursu Ankara

Burayı arkadaşımdan duydum. Fiyatı uygun geldiği için tercih ettim. Çalışanlar güler yüzlü, sınıflar güzel, eğitmenimiz konusuna hakim ve bilgisini karşı tarafa aktarmada başarılı. Önce teoride öğrenip, sonrasında uygulamalar ile desteklemesi eğitimi kalıcı kılıyor. Ayrıca eğitmenimizin pozitif tutumu derslerin daha aktif ve heyecanla dinlememizi sağlıyor.


 AYSEL FİLİZ ÇETİN – İnsan Kaynakları Yönetimi Kursu Ankara

Eğitimin uygulamalı olması öncelikle tercih sebebim. İyi bir eğitim aldığımı düşünüyorum. Ve kariyerimi etkileyecek bir durum söz konusu. Bundan sonra İnsan Kaynakları Uzmanı olarak çalışmaya devam edeceğim. Uygulamalı olması, eğitimin daha iyi alınmasına neden olduğunu düşünüyorum. Daha akılda kalıcı olması ve birebir örnek uygulamalı olması kursiyerin derse katılımının sağlanması çok iyi. Eğitmenimizin gerçekten alanında uzman olduğunu düşünüyorum. Bize kendimizi gerçekten İnsan Kaynakları Uzmanı olarak hissettirdi. Buradan bahsederken de Ankara’daki tek insan kaynakları eğitimi olarak bahsediyorum.


OĞUZ TAŞTAN – İnsan Kaynakları Yönetimi Kursu Ankara

Sun Akademi’yi internetten bulup ücret ve kurs saatlerimin de programıma uyması sebebiyle kaydımı yaptırdım ve güler yüzlü ve deneyimli hocaları, uygulamalı eğitimleri ile kurstan son derece memnun kaldım.


İSA ATASEVER – İnsan Kaynakları Yönetimi Kursu Ankara

Daha önce eğitime katılan arkadaşlarımdan duydum Sun Akademi’yi ve ben de çok memnun kaldım, gerekli ilgi ve özen bu kurumda mevcut. Derslerdeki örneklemeler ve açıklamalar çok başarılı ve anlaşılır.


FUNDA ÖNAL – İnsan Kaynakları Yönetimi Kursu Ankara

İnternette ‘’İnsan Kaynakları yönetimi’’ kursu ararken Sun Akademi’yi inceledim, Çalışanlarının ilgili ve bilgi sahibi olması nedeniyle tercih ettim. Ders notları ve araç-gereç konusunda hiç problem yaşamadım. Hocamızın tecrübeleri ve konuya hakim anlatımı takdire şahaneydi. Almış olduğum eğitim sırasında çok keyifli ve faydalı zamanlar geçirdim.


EZGİ OSAN – İnsan Kaynakları Yönetimi Kursu Ankara

Sun Akademi’yi araştırmalarım sonucu buldum. Eğitim konusunda ilk başta tereddütlerim vardı ve bu kaygılarım dersin ilk gününden itibaren yok oldu. Derslerin uygulamalı geçmesi, hocamızın alanında uzman olması, anlatım tarzı bu alandan keyif olmama sebep oldu ve arkadaşlarım da tavsiyelerim sonucu geldi.


TUĞBA HASIRCIOĞLU – İnsan Kaynakları Yönetimi Kursu Ankara

Sun Akademi’yi internet üzerinden buldum. Kurumdaki herkesi, en başta hocamızı güler yüzlü ve samimi buldum. İnsan Kaynakları dersinde öğrendiklerimi iş hayatında da uygulayabileceğimi düşünüyorum. Kariyerim açısında eğitimde görmüş olduğum konular benim için iyi bir kurs deneyimi oldu.


FATMA ÖZDEMİR – İnsan Kaynakları Yönetimi Kursu Ankara

Sun Akademi’yle tanışmam, hocasının insan kaynaklarına yönelik eğitimleri burada vermesi ve tavsiye üzerine oldu. Hocamız öğrencileriyle yakından ilgili ve sorulan sorulara, oluşan problemlere hep yardımda bulunuyor. Kurum personeli özenli, ilgili, saygılı, güvenilir ve güler yüzlü.


FÜSUN KANTİK – İnsan Kaynakları Yönetimi Kursu Ankara

Sun Akademi’yi internet aracılığıyla duydum. Eğitim hakkında bilgilendirmeler, güven duygusu ve iletişimleri sayesinde güzel bir dönem geçtiğini düşünüyorum. Hocamızın yaptığı işi seven ve bu özelliğini dersine ve öğrencilerine yansıtmayı başaran bir eğitmen olduğunu düşünüyorum. Ayrıca kurumda tanıdığım bütün personelin güler yüzlü, seviyeli ve yardımcı olmalarını değerlendirdim. Bunu işlerine ve bize olan saygılarının bir sonucu olduğunu düşünüyor ve teşekkür ediyorum.


EMEL KOÇ – İnsan Kaynakları Yönetimi Kursu Ankara

Sun Akademi gerek eğitmeni, gerek eğitim danışmanları ile güler yüzlü ve kaliteli bir eğitim ortamı. İnsan Kaynakları uygulamalı eğitimi, hocanın güzel ve örnekleyici anlatım tarzıyla bambaşka bir boyut kazandığı için bana çok faydası oldu. Hocamız kusursuz bir insan, adını duyduğum an kursa kayıt olmaya karar verdim. Her şey için sonsuz teşekkürler.


EMİNE ÖZDEMİR – İnsan Kaynakları Yönetimi Kursu Ankara

Sun Akademi’yi eğitmeni araştırarak, İnsan Kaynakları uzmanlığı için onun eğitiminden ve tecrübelerinden faydalanmak için tercih ettim. Ayrıca diğer kurslarda indirim imkanı bana çok cazip geldi ve onlara da katılmayı düşünüyorum. Aktarılan konu ve eğitimler yeterli, mesleki uygunluğa ve ekip çalışmasına uygun. Eğitmenimiz İnsan Kaynakları uzmanlığı hakkında bana çok şey öğretti ve kendisinden faydalandığım için kendimi ayrıcalıklı görüyorum.


SELİN KARAKUŞ – İnsan Kaynakları Yönetimi Kursu Ankara

Sun Akademi’yi internetten duydum, araştırdım ve gelmeye karar verdim. Güler yüzlü, anlayışlı, öğrenci odaklı bir sistemleri var. Hocamız hayatımda ‘’iyi ki tanımışım’’ dediğim hocalarımdan bir tanesi ve bana çok şey kattı. Derslerin ezberin ürünü olmayan bir sisteme dayalı olması da beni çok memnun etti. İlerde hocam gibi bir eğitmen olmayı çok isterim.


DUYGU OKAN – İnsan Kaynakları Yönetimi Kursu Ankara

Sun Akademi’yi tercih etmemin ilk sebebi uygulamalı bir eğitiminin olması. Aldığım eğitimin uygulanışı çok iyiydi. Çünkü öğrendiklerimizin aklımızda kalmasını sağlıyordu ve hiç sıkılmıyordum. Bunda eğitmenimizin de katkısı çok büyük.


AYSEL FİLİZ ÇETİN – İnsan Kaynakları Yönetimi Kursu Ankara

Sun Akademi’yi internetten duydum. İyi bir eğitim aldığımı düşünüyorum ve bununla birlikte kariyer hayatımı etkileyecek bir durum söz konusu. Çünkü İnsan Kaynakları uzmanı olarak çalışacağım.


AYSEL YILMAZ – İnsan Kaynakları Yönetimi Kursu Ankara

Sun Akademi’yi tercih nedenim; internet, eğitmenin yetkinlikleri, eğitim verdiği kurumlar, mezun olduğu okul, aldığı belgeler, M.E.B. Sertifikasının ediniliyor olması, fiyat konusunda peşin ödemelerde iskonto oranlarının yüksek tutulması, ve eğitim CD’lerinin oluşturulması. Eğitmenimizin sunum yeteneği çok iyi, sıkıcı konuları eğlenceli hale getirebiliyor ve derse katılımları sağlamak için geri dönüşümler yapıyor. Kayıt personeli tüm bilgileri kayıt esnasında veriyor.


PINAR KARA – İnsan Kaynakları Yönetimi Kursu Ankara

Sun Akademi’ye önceki işyerimden arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine katıldım.  Eğitimin konularının uygulamalı olması ve pratiğe dökmemiz benim açımdan çok önemli oldu. Eğitmenimizin konusunda eğitimli ve uzman olması, sorduğumuz sorulara etkin cevaplar vermesi ve doküman yeterliliği çok önemliydi.

FERAY SEVGİLİCAN – İnsan Kaynakları Yön


etimi Kursu Ankara

Sun Akademi’nin çok kaliteli bir eğitim kurumu olduğunu düşünüyorum. Eğitmenimiz son derece iyi bir eğitmen, bilgili, anlaşılır bir dili var. Kurum personelini çok seviyorum. Her şey mükemmel.


MUSTAFA BOSTAN – İnsan Kaynakları Yönetimi Kursu Ankara

Sun Akademi’yi güvenilir bir firma olduğu için kabul ettim. İnsan Kaynakları dersinden çok memnun kaldım. Eğitmenimden daha fazla ders almak isterim. Kesinlikle tavsiye edebileceğim bir yer.


PINAR PERKMEN – İnsan Kaynakları Yönetimi Kursu Ankara

Sun Akademi’yi internet aracılığıyla buldum. Diğer kursları da araştırdıktan sonra en iyi yerin burası olduğunu düşündüm ve yanılmamışım. Kursun kapısından içeri girdiğiniz anda güler yüzle karşılanmak, sorduğumuz soruların cevaplarının detaylı bir şekilde karşı tarafa aktarılması doğru adreste olduğumuzu gösteriyor. Hocamız alanında en iyi eğitmen.


MURAT ERKOCA – İnsan Kaynakları Yönetimi Kursu Ankara

Sun Akademi’yi internet araştırdım, kafamdaki tüm sorulara da kurum tarafından cevap verilince tereddütsüz ‘’Bu eğitimi almalıyım’’ dedim. Alanında profesyonel bir hocayla derslere girdik. Yeri geldiğinde örneklemelerle, yeri geldiğinde senaryolarla adeta İnsan Kaynakları uzmanlığını nakış nakış bize işledi. Uzun yıllar verdiği eğitimlere katılmak istiyorum. Sun Akademi’yle tekrar tekrar görüşeceğiz.


DİDEM ALBAYRAK – İnsan Kaynakları Yönetimi Kursu Ankara

Sun Akademi’ye yıllar önce arkadaşım katıldı ve ve çok memnun kaldığını söyledi. İnternetten de araştırıp kayıt oldum. Hocamıza bana kattığı güzel değerler için teşekkür ediyorum hiçbir sorun yaşamadım Sun Akademi’de. Hocamız düzgün bir diksiyona ve inanılmaz bir enerjiye sahip. İşini bilen, tecrübeli ve sorunsuz personeller çalışmakta burada.


DEMET ARSLAN – İnsan Kaynakları Yönetimi Kursu Ankara

Sun Akademi’yi eğitmeninden ve halkla ilişkiler departmanında yer alan personelin ilgisinden, fiyat uygunluğundan dolayı tercih ettim. Eğitim sürecinde gerek kitap, defter ve materyaller, gerekse eğitim konularının anlatılması, örnek olay çözümleri, derse uygulamalı katılım imkanının sağlanması nedeniyle gayet olumlu olduğunu düşünüyorum. Hocamızın uzman, güler yüzlü, samimi, içten ve bilgili olması nedeniyle kendisinden eğitim sürecim boyunca çok şeyler öğrendiğimi düşünüyorum.


ÖZEN YILDIZ – İnsan Kaynakları Yönetimi Kursu Ankara

Sun Akademi’nin sitesindeki bilgilerden iyi bir eğitim sunabileceğini ve ciddi bir firma olduğunu anladım. Ben aldığım eğitimle ilgili bir işte çalıştığım için çok faydasını gördüm. Uygulamalı olarak verilmesi daha iyi kavramamı ve işimde uygulamamı sağladı. Eğitim öğretici, öğretirken akılda kalıcı ve eğlendirici. Kurum personeli ise çok sıcakkanlı, iyi ki burayı tercih etmişim.


SELVER YALÇINER – İnsan Kaynakları Yönetimi Kursu Ankara

Sun Akademi’yi araştırarak buldum. İhtiyaca cevap verebilen, eğitim odaklı, düzgün, temiz bir eğitim kurumu. Hocamız dersi bizi sıkmadan anlatıyor ve tecrübeleriyle anlattığı için son derece başarılı bir insan. Personel ilgili ve sorularımıza cevap verebiliyor.


TUĞBA ZAFER – İnsan Kaynakları Yönetimi Kursu Ankara

Sun Akademi’yi internetten İK kursu araştırırken detaylı olarak eğitimci, kursun içeriği konularını araştırarak buldum. Eğitimi uygulamalı aldığım için İş hayatıma entegre ederken zorlanmadım. Hocamız tecrübelerini ve bilgilerini aktarım tarzı, kalitesi ve güler yüzüyle sempatimizi kazandı.


ALİ YAMAN – İnsan Kaynakları Yönetimi Kursu Ankara

Sun Akademi’yi internetten araştırdım. Eğitmenlerle ilgili bilgi aldım, kursiyer görüşlerini okudum ve kaydımı yaptırdım. Sun Akademi’nin eğitim verme konusunda alanında uzman eğitmenlerle çalıştığını düşünüyorum. Hocamızın kendine has metodları var ve uygulamalı olarak bizim de katılımlarımızla dersleri gerçekleştirdik.


BURCU EBRU SÖZEN – İnsan Kaynakları Yönetimi Kursu Ankara
İnsan Kaynakları kursuna başlarken bitirdiğimde ne kadar faydalı bir eğitim olacağı konusunda bazı tereddütlerim vardı. Fakat kursa başladığımız ilk günden itibaren düşündüğümün ötesinde (tereddütlerimi yok eden) bir eğitim alacağımı gördüm. Bugün tüm beklentilerimin karşılanmış olması beni çok mutlu ediyor. Hocamız konusunda çok iyi ve kendisini geliştirmiş olmakla birlikte bunu karşısındaki öğrencilere rahatlıkla aktarabilen bir eğitmendi. Kendisiyle tanışmış olmaktan ve kendisinden eğitim almış olmaktan son derece memnunum. Sun Akademi’ ye de bu konuda çok teşekkür ediyorum.


PINAR DURUM – İnsan Kaynakları Yönetimi Kursu Ankara                                              

İK kursları araştırıyordum internet sitenizden eğitim ve hocalar hakkında, diğer kursiyer arkadaşların görüşlerini okudum ve direkt irtibata geçtim. Kurum içerisindeki herkes çok nazik güler yüzlü ve sıcakkanlılar. Gittiğim bir çok dershane oldu, kendimi en yakın ve dershanenin sürekli bir üyesiymişim gibi hissettiğim tek yer Sun Akademi’dir. Eğitim tek kelimeyle mükemmel. Aklımda hiçbir soru işareti kalmadan her şeyi öğrendim. Hocam hakkında düşüncelerim yazımda yetersiz kalacak ama kendine güveni tam olan bilgili, mütevaziliğiyle, cana yakınlığıyla model olarak alabileceğim kişidir. Kesinlikle birçok arkadaşıma tavsiye edeceğim. Her şey ve herkesten çök memnun kaldım.


ÖZLEM GÜVENMAN – İnsan Kaynakları Yönetimi Kursu Ankara

Sun Akademi’de almış olduğum İnsan Kaynakları Yönetimi eğitiminden son derece memnun kaldım. Bunda en büyük etken eğitmenimizin işinde çok profesyonel ve konusuna son derce hakim olmasıydı. Bu nedenle eğitmenimizi, bu eğitim için görevlendiren yetkili kişilere çok teşekkür ediyorum.


TUĞBA DEMİRAL – İnsan Kaynakları Yönetimi Kursu Ankara

Sun Akademi’yi internet araştırmalarım sonucunda buldum. Eğitim günlerinin bana uygun ve ücretinin makul olmasından dolayı tercih ettim. Sekretaryadan kafeteryaya kadar herkes güler yüzlü ve pozitif. Verilen materyallerin derslerle uyumlu olması çok güzel. Hocamız bizi başaracağımıza inandırdı ve kendimizi yeterli hissettirdi. Hocamızın güler yüzü sabrı ve verdiği bilgilerin geri dönüşü takip etmesi insanın kendine güvenini olgunlaştırıyor. Duruşu anlatımı esprileri mesleğe olan yaptırımları güçlendiriyor bir kere daha mesleğe ait olduğunuzu düşünüyorsunuz.


AYŞİN AVCI – İnsan Kaynakları Yönetimi Kursu Ankara

 Sun Akademi’yi tercih etmemdeki en büyük etmen eğitim gün ve saatlerinin bana uygun olmasıydı. Eğitmenin de katkısıyla eğitim programının daha etkili olduğunu düşünüyorum. Hocamız pozitif bakış açısına sahip motivasyon yeteneği yüksek, olumlu enerji akımı sağlayan bir eğitmen. Bu özellikleri ile bilgilerinin aktarımını çok akıcı bir şekilde sağladı. Herkese teşekkür ederim.


ADEM AKBALIK – İnsan Kaynakları Yönetimi Kursu Ankara

Sun Akademi’yi eğitmen kadrosu ve bilgi almamda bana göstermiş oldukları yakınlıktan dolayı tercih ettim. Uygulanabilir bir eğitim, kişinin en başta kendi yaşamına güzel bakış açıları getiren bir eğitim. İnsanlara yaklaşımı pozitif, yardımcı olma yönünde adımlar atan bir eğitimci bildiklerini yaşanmış örneklere dayandırarak aktarabilen eğitimci. Hocamız işini hakkıyla yapan bir eğitimci.


 FİLİZ ZEYBEKOĞLU – İnsan Kaynakları Yönetimi Kursu Ankara

 İKY eğitimi almayı uzun zamandır düşünüyordum ve ilk fırsatta hayalimi gerçekleştirdim. Kurum hakkında çok bilgi sahibi değildim ancak eğitimimi son derece sıcak bir ortamda almak bana mutluluk verdi. Çok keyifli bir eğitim oldu iyi ki bu eğitimi hocamızdan alma şansım olmuş. Kendisine çok teşekkür ederim. Bana çok şey kattı ve bir pencere açtı.


SEDA ÖZDEMİR – İnsan Kaynakları Yönetimi Kursu Ankara

Bu kursa başladığımda tereddütlerim vardı, fakat zaman ilerledikçe tereddütlerimin yersiz olduğunu anladım. Aldığım İnsan Kaynakları Yönetimi eğitiminden çok memnun kaldım.Özellikle hocamı çok sevdim. Bu yüzden kursla ilgili hiçbir problem yaşamadım. İyi ki bu kursa gelmişim ve bu eğitimi almışım. Çünkü bu kurs bana çok fazla şey kattı ve burada öğrenmiş olduğum herşeyi iş yaşamında kullanacağımdan eminim. 2,5 ay önce vermiş olduğum karardan çok memnunum ve bu kursu herkese tavsiye ediyorum. Keşke kurs daha uzun sürseydi, şimdi hafta sonları ne yapacağım diye düşünüyorum. Böyle bir eğitimi bize sundukları için Sun Akademi’ ye teşekkür ediyorum.


YELİZ DEMİR – İnsan Kaynakları Yönetimi Kursu Ankara

Sun Akademi’ye arkadaşımın tavsiyesi üzerine kayıt yaptırdım. Kurum çalışanları çok samimi ve içtenler hepsini çok sevdim. İK eğitimin yanında İngilizce kursuna da geliyorum. Her iki eğitimden de çok memnun kaldım. Çevremdeki herkese tavsiye edeceğim. Herkese çok teşekkür ederim.


DEMET HELVACI – İnsan Kaynakları Yönetimi Kursu Ankara

İnsan Kaynakları Yönetimi eğitimi konusunda bilgi almamıza ve değerli eğitmenimiz ile tanışmamıza vesile olduğunuz için size çok teşekkür ederim.


DERYA EKİNCİ – İnsan Kaynakları Yönetimi Kursu Ankara

Sun Akademi’yi iş arkadaşımın tavsiyeleri üzerine buldum. Hocamız gerçekten mükemmel pozitif enerjisi ve yalın anlatımıyla bana çok katkı sağladı kurumu da herkese tavsiye ediyorum. Sun Akademiyi herkese tavsiye edeceğim.


ECE AKYOL – İnsan Kaynakları Yönetimi Kursu Ankara

Sun Akademi’yi tercih etmemdeki en önemli neden;diğer kurumlara göre daha ciddi olduğunu düşünmem. Ayrıca öğrencileriyle her alanda iyi bir iletişimi olan ve isteklerimize hızlı bir şekilde cevap verebilen güzel bir kurum. Sertifika aldıktan sonra gerçek hayatta İKY ile ilgili her konuda konuya hakim olmamızı sağlayacak yetkinlikte,iyi ve donanımlı bir eğitim aldık. Eğitmenimiz, gerekli olan dökümanları bize ulaştırarak daha nitelikli bir eğitim süreci geçirmemizin yanı sıra uygulamalı eğitimlerle tecrübe kazanmamızı ve pratik yapmamızı sağlayarak etkin bir eğitim almamıza fırsat verdi.


EVRİM KARAOĞLU – İnsan Kaynakları Yönetimi Kursu Ankara

Sun Akademi’yi internet ortamında buldum. Uygulamalı eğitim olması oldukça verimli. Eğitmenimiz ise; O BİR KUTUP YILDIZI…


ÖZDEN ARIKAN  – İnsan Kaynakları Yönetimi Kursu Ankara

Sun Akademi’nin çok kaliteli ve seviyeli bir eğitim ve öğretim merkezi olduğunu düşünüyorum. Hocalar ve çalışanlar çok güler yüzlü. İyi ki İKY derslerine gelmişim ve hocamızı tanımışım. Anlatımı akıcı,ses ve hitabeti mükemmel. Güler yüzlü, zamanını çok iyi kullanabilen, fedakar ve işinin en iyi eğitmenlerinden.


DUYGU YAVUZ – İnsan Kaynakları Yönetimi Kursu Ankara

Sun Akademi’yi çeviri yaparken rastladım daha sonra detaylıca inceledim ve tercih ettim. Kurum personellerinin hepsi çok tatlı ve sevimlilerdi. Ezberci eğitime karşı mantığa dayalı bir eğitimdi. Çok güler yüzlü bir eğitmen dersi çok güzel anlattığını düşünüyorum. Eğitimimiz keşke daha uzun sürseydi hocamdan ayrılmak çok zor.


ESİN ŞEN – İnsan Kaynakları Yönetimi Kursu Ankara

Sun Akademi’yi internette araştırma yaparken buldum. Eğitim programlarının ve derslerin ayrıntılı olarak belirtilmesi burayı tercih etmemi sağladı. Eğitmenimiz konuya son derece hakim ve anlatılmak isteneni çok net bir şekilde sunuyor. Kurum çalışanları da iyi ve cana yakın…


ASLI PEKMEZCİ – İnsan Kaynakları Yönetimi Kursu Ankara

Sun Akademi’yi internet aracılıyla buldum. Kurum çalışanları son derece güler yüzlü eğitmenimiz yaptığı işe hakim kendinden emin öğrencileriyle son derece ilgili.


ÖZGE TABUR – İnsan Kaynakları Yönetimi Kursu Ankara

Sun Akademi güvenilir bir kurum. Sıkıntılarımıza cevap vermesi çok hoşuma gitti. Sınıflar konforlu ve yeri çok merkezi. Hocamız derslerde sürekli aktif olmamızı sağladı. En önemlisi kendimize güvenimiz geldi, motive olduk. Artık kendimizi tanıyor ve ne istediğimizi biliyoruz. Teşekkürler hocam J İdari personel çok iyi, bize değer veriyorlar. Bizi düşünerek hareket ettiler hep. Çok memnun ayrılıyorum. Kesinlikle herkese tavsiye ederim.


NİLGÜN SEÇER – İnsan Kaynakları Yönetimi Kursu Ankara

İnternette yaptığım araştırmada Sun Akademi’nin ders planı ve ders saatleri bana uygun olduğu için tercih ettim. İK eğitimlerinin gayet güzel olması uygulamaya yönelik örneklemelerin yapılarak günlük hayatta karşılaşabileceğimiz olaylarla ilgili de bizi yönlendirmesi çok güzel. İK alanında çalışmamış olsam da aldığım eğitimin bana iş hayatımda bana çok artıları olacağını düşünüyorum. Ayrıca birçok örnekleme yaparak bizleri iş yaşantısında karşılaşabileceğimiz olaylar hakkında bilgilendirdi. Kurs süresi nasıl geçti anlamadım hocamız mükemmeldi, ayrıca kurstaki arkadaşlarımızla ileriye yönelik dostluklar kurduk.


ESRA BELGE – İnsan Kaynakları Yönetimi Kursu Ankara

Sıcak ve samimi bir ortam, güler yüzlü bir personele sahip. Kısa ve öz bir teorik bilginin yanında uygulamalı bir eğitim de aldık. Yapılan projeler sayesinde edindiğim bilgileri kullanabilme becerisine de sahip oluyorum. İKY dersi içeriğinden ve konularının kapsamlı olması nedeniyle çok memnun kaldım. Eğitmenimiz güler yüzlü ve anlayışlı. Dersi işleyişi çok açık ve net. Anlamamız için elinden geleni fazlasıyla yapıyor. Dersler ve hocamız sayesinde ileride başarılı bir İKY uzmanı olabileceğimi görüyorum.


TUĞÇE CEYHAN – İnsan Kaynakları Yönetimi Kursu Ankara

Eğitimin uygulamalı olması çok etkili, eğitim dökümanlarının ders işleyişine uygun olarak düzenlenmesi çok iyi.Eğitmenimiz çok başarılı öğrencilerine çok değer veriyor çok ilgili,bilgili bir eğitmen. Hocam sayesinde girdiğim mülakatta çok başarılı oldum. Verdiği teorik ve uygulamalı bilgilerin iş hayatımda çok büyük bir fark yaratacağına inanıyorum.


AYŞE SENEM ÖZTAN – İnsan Kaynakları Yönetimi Kursu Ankara

Sun Akademi’yi tercih etmemdeki en önemli neden; yerinin kolay ulaşılabilir olması ve internet sitesindeki açıklayıcı bilgilerdi. Güler yüzlü ekibi ve ihtiyaçlarımızı karşılamak konusundaki titizliğinden memnun kaldım.Verilen teorik bilgilerin yanı sıra ders içi örneklemeler ve yaptığımız projeler çok faydalı oldu. Eğitmenimizin deneyimlerini aktarma biçimi, enerjik ve güler yüzlü olması, tek tek her öğrencinin ve her konunun anlaşılmasını sağlaması çok faydalı oldu. Ayrıca sorunlarımızla ilgilenen, kolayca çözümler bulabilen, ihtiyaçları karşılama gayretinde olan nazik bir ekip bulunuyor. Teşekkür ederim…


HUSNA AKGÜN – İnsan Kaynakları Yönetimi Kursu Ankara

Sun Akademi’yi kursu aradığım tarihlerde zamanı ve tarihi uyduğu için tercih ettim. Verilen eğitimin iş yaşamına birebir uygulanacağını düşünüyorum. İK uzmanı olarak çalışmasa bile bu tür bir eğitime her çalışanın ihtiyacı olduğunu düşünüyorum. Eğitmenimizin mesleki bilgisinin çok iyi olmasının yanında pozitif enerjisi kursa devamlılığı sağlamakta ve konuların anlaşılmasını kolaylaştırmaktadır. Yedi haftalık eğitim sonunda İK yönetimini kendi hayatımda uyguladığımı görüyorum. Bu da eğitmenimiz sayesinde gerçekleşmiştir.


RANA TAŞDEMİR  – İnsan Kaynakları Yönetimi Kursu Ankara

Sun Akademi ile “İnsan Kaynakları Yönetimi” sertifika programından önce “İspanyolca Kursu” sayesinde tanıştım. İspanyolca kursum boyunca kurumun öğrencilere yaklaşımından, hocamızdan ve bize sundukları sıcak eğitim ortamından çok memnun kaldığım.Bu sebepten İ.K. eğitimi için de hiç tereddüt etmeden Sun Akademi’yi tercih ettim. İ.K.Programı başlamadan önce eğitmenimiz hakkında diğer öğrencilerden oldukça olumlu duyumlar almıştım.Hocamla tanıştığımda, hocamın ders anlatımını gördüğümde bir kez daha ne kadar doğru bir karar vermiş olduğumu anladım.Konuların tamamen iş yaşamında uygulanabilir nitelikte olması ve hocamızın ders anlatım sisteminin de uygulamaya yönelik olması eğitimden tümüyle faydalanmamı sağladı.Teorik olan konular için de iş yaşamında nerelerde, hangi durumlarda kullanmamız gerektiğini tam bir uzman olarak bize aktardı.Şa an 2. seviye ispanyolca kursuna devam ediyorum ve Sun Akademi’ ye uzman eğitmenleri kadrolarında bulundurup bizlerle buluşturdukları için çok teşekkür ediyorum.


 ŞAHİN BAŞ – İnsan Kaynakları Yönetimi Kursu Ankara

 Sun Akademiyi ekonomik açıdan uyun olması Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika vermesi ve merkezi bir konumda olmasından dolayı tercih ettim. Aldığım eğitim iş yaşantımda bana şimdiden yeni bakış açıları kazandırdı. Faydalarını daha da göreceğime inanıyorum. Hocamızın bize harcadığı emek ve ilgiden dolayı çok teşekkür ediyorum. Güler yüzlü ve anlaşılır eğitiminden dolayı kendisine çok teşekkür ederim.


NESLİHAN SERTKAYA – İnsan Kaynakları Yönetimi Kursu Ankara

Sun Akademi ' yi internet aracılığı ile buldum. Merkezi olmasından dolayı tercih ettim Sun Akademi çalışanları son derece samimiydiler. Bana göre çok verimli bir eğitim süreci oldu. Özellikle çalıştığım kurumda uygulama fırsatı buldum konular çok işime yaradı, keşke saha uzun süre deva edebilseydik. Eğitmenimiz konulara son derece hakimdi ve ders işleyişi çok zevkliydi. Ayrıca eksik konularda pekiştirme amaçlı konuları tekrar etmesi de bizim için çok verimli oldu. Emeklerinden dolayı sonsuz Teşekkürler. Çalışanlar da çok saygılı, samimiydiler.


ENDER METİN – İnsan Kaynakları Yönetimi Kursu Ankara

Sun Akademi'ye daha önceden ingilizce kursuna katılmış bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine geldim. Sınıflar çalışma ortamına uygun ve kurum çalışanları tecrübeli ve ilgili güler yüzlüler. Uygulamalı olan derslerde Eğitmen ve katılımcıların ortaklaşa çalışmaları neticesinde deneyim kazandırması iş hayatında önemli bir adım. Eğitmenimizin sahip olduğu bilgi ve deneyim sayesinde ilk günden itibaren kurum ve konulara yabancılık çekmedim. Sun Akademiyi kesinlikle herkese tavsiye ederim.


Cansu KÜÇÜKPAZARLI – İnsan Kaynakları Yönetimi Kursu Ankara

Sun Akademi'yi internet sitesinden buldum. İşim gereği yararlı olacağını düşündüm için Sun Akademi'yi tercih ettim.Ön yargı ile gelmiştim ama daha sonra hocamı gördükten sonra bütün ön yargım gitti gerçekten çok güler yüzlü bir eğitmen. Eğitim ve uygulamaları bana çok şey kattı Sun Akademi'yi seçtiğim için çok mutluyum. Sun Akademi'yi herkese tavsiye ederim eğitmenimiz gerçekten çok yararlı


GONCA TOPKAYA – İnsan Kaynakları Yönetimi Kursu Ankara

Sun Akademi İK eğitimleri hakkında internetten araştırdığım kadarıyla ön bilgi edinmiştim. Ondan öncesinde Ankara da olmadığım için bilmiyordum. Ama iyi ki gelmişim diyorum. Sun Akademi kaliteli ve düzenli çalışan, öğrecilerine önem veren ve belirli bir ciddiyeti olan bir kurum. Üstelik kaliteli bir eğitimi var. Aldığım eğitimin uygulanışı son derece kaliteli bu yüzden burada bulunuyor olmaktan çok mutluluk duydum. Meslek hayatıma çok büyük artısının olabileceğini düşünüyorum. Hocamızın yerinde olmayı çok isterdim. İdealimdeki karizmatik, kendine güvenen, son derece tatlı ve güler yüzlü bir insan kaynakları uzmanı. Benim için de böyle günlerin çok uzak olmadığını düşünüyorum. Kurum personeli saygılı ve çok güler yüzlüler hepsine teşekkür ederim.


SUZAN GAVAŞ – İnsan Kaynakları Yönetimi Kursu Ankara

Sun Akademiyi kurs içeriği ve öğrenci yorumları tercih etmemde etkili oldu. Eğitim benim için çok verimli geçti. Öğrendiğimiz bilgileri uygulamalarla pekiştirmek son derece yararlı oldu. Hocamız konusunda uzman, derslerimiz çok eğlenceli geçti.TEŞEKKÜRLER.


AYSEL YILDIZ – İnsan Kaynakları Yönetimi Kursu Ankara

Sun Akademi'yi İnternet sitesinde çalışacağım yer hakkında bilgi edinirken yararlanabileceğim kurslar kısmında gördüm. Teorik bilginin yanı sıra uygulama kısmı hocamızla gayet eğlenceli ve öğreticiydi. Sun Akademiyi herkese tavsiye ederim.


ENEZ ÖZKAN DEMİRCİ – İnsan Kaynakları Yönetimi Kursu Ankara

Sun Akademi'yi bir internet sitesinde gördüm. Kurs açıklamaları ve site ikna ediciydi. Kurum çalışanları nazik, kibar ve yeterlilerdi. Eğitmenin alanında en iyilerden birisi olduğunu düşünüyorum. Her şey çok güzeldi.


ZEYNEP AKAY – İnsan Kaynakları Yönetimi Kursu Ankara

Sun Akademiyi iş arkadaşımın tavsiyesi üzerine tercih ettim,güler yüzlü ve kaliteli eğitim anlayışına sahip olan  bir kurum olduğunu düşünüyorum.Eğitimin görsel araçlarla ve keyifli uygulamalarla desteklenişini çok beğendim.Hocamızın öğrencileri olduğumuz için çok şanslıyız. Derslerimiz çok verimli ve eğlenceli geçti.


 HÜDANAZ AKAR – İnsan Kaynakları Yönetimi Kursu Ankara

Sun Akademiyi internetten buldum, MEB onaylı olması dikkatimi çekti. Kurumdaki herkes çok ilgili ve cana yakınlar, eğitmenimiz alanında çok yetkin birisi ve yakın ilgisiyle bilgilerini bize çok güzel aktardı. Çok verimli ve keyifli bir eğitim aldık Aldığım bilgilerin iş hayatımda bana çok faydalı olacağını düşünüyorum, Sun Akademiye sıcak aile ortamından dolayı çok teşekkür ederim.


BURCU KAYA – İnsan Kaynakları Yönetimi Kursu Ankara

Sun Akademi'yi internet aracılıyla buldum,daha önceden eğitim alan arkadaşların yorumlarının olumlu olması tercih etmemdeki nedenlerdendi. Güler yüzlü samimi bir kurum,etkili öğrenim teknikleriyle eğitimi bize en iyi şekilde sunan,konusunda kesinlikle başarılı,güler yüzlü ve sıcak kanlı bir eğitmenimiz var. Kendisine bu yedi haftalık süreçte öğrettikleri için gönülden teşekkür ederim.


SEDA CEREN GEYİK – İnsan Kaynakları Yönetimi Kursu Ankara

Sun Akademi'yi internetten tesadüf eseri buldum, yorumları inceledim ve bunların olumlu olması beni etkiledi. Ayrıca MEB onaylı sertifika verilmesi tercih etmemdeki büyük sebeplerden biriydi. Sun Akademi'ye ilk içeri girildiğinde güven verici bir ortam olduğu anlaşılıyor. Çalışanların hepsi yeterince ilgililer, herhangi bir sıkıntıyla geldiğimde çözüme ulaştırılacağına inanıyorum. İnsan Kaynakları eğitiminin yeterli donanımlar verildiğini düşünüyorum. Uygulamalı olması konuların çok anlaşılır bir şekilde işlenmesi eğitimin kalitesini arttırıyor. Eğitmenimiz bu konuda oldukça deneyimli, bilgili ve her konuya hakim. Güler yüzlü, sakin ve pozitif olması derslere olan ilgiyi oldukça arttırmakta. Bu mesleği yapacak olanların öncelikle eğitmenimizi tanımasını öneririm.


KEMAL ESİN – İnsan Kaynakları Yönetimi Kursu Ankara

Sun Akademi'yi eğitmeninin iyi olduğunu öğrenmemden dolayı tercih ettim. Genel olarak imkanlar güzel hocamız tamda anlatıldığı gibi. Konuların çoğunu derste uyguladık ve gelişim açısından bu oldukça önemli. Hocamız oldukça bilgili akışkan bir anlatıma sahip ve bu konuda gerçekten çok başarılı.


MURAT TEZCAN – İnsan Kaynakları Yönetimi Kursu Ankara

Sun Akademi'yi internet üzerinden yaptığım araştırma sonucunda buldum,eğitim zamanının ban uymasından dolayı tercih ettim. Çalışanlar ilgili ve yardımseverler. Hocamız çok iyi bir eğitmen ,zamanı çok iyi kullanarak konuları anlaşılır bir şekilde bizlere aktardı.


SELİN CECELİ – İnsan Kaynakları Yönetimi Kursu Ankara

Sun Akademi'yi bu alanda yaptığım araştırma sonucu buldum.Kurs hakkında detaylı bilgilere ulaşabilmem tercih etmemdeki nedendi.Kurum çalışanları her konuda çok yardımcı oluyorlar. Eğitimin uygulamalı olması benim için çok yararlı oldu. Eğitmenimizin bize ve derse yaklaşımı çok iyiydi.


ÇAĞLA ŞAHİN – İnsan Kaynakları Yönetimi Kursu Ankara    

 Sun Akademi'yi internet aracılıyla buldum, saatleri ve günleri bana çok uygun geldi. Hocamızın anlatım tarzı çok güzel sıkıcı değil, düşünen herkese tavsiye ediyorum. Çalışanlar çok güler yüzlü ve kibarlar. Hocamız sorularınıza eksiksiz cevap verdi,eğitim uygulamalı olduğu için gayet verimli oldu. Sun Akademiyi herkese tavsiye ediyorum.


TUĞBA YILDIRIM    – İnsan Kaynakları Yönetimi Kursu Ankara 

Sun Akademi'yi  internet üzerinden araştırma yaparken fark ettim. Eğitim içeriği ve eğitmenleri tercih etmemdi en önemli etken oldu. Kurum çalışanlarının son derece saygın ve donanımlı olduklarını düşünüyorum. Eğitimin teorik ve pratik olarak uygulanışı, özümsenmesine ve anlaşılmasına oldukça katkıda bulunuyor,eğitmenimizin son derece nitelikli olduğunu düşünüyorum.


FUNDA ÇIDAR    – İnsan Kaynakları Yönetimi Kursu Ankara        

Sun Akademi'yi arkadaşımın tavsiyesi ile buldum, çok ilgili, yardımcı ve çok bilgili çalışan ve eğitimcilere sahip bir kurum.Tanımaktan ve ders almaktan oldukça memnun olduğum bir eğitmen ile içeriğin ve uygulamaların da tatmin edici olduğu bir eğitim oldu. İlginiz için teşekkür ederim.


BETÜL KAFTANOĞLU – İnsan Kaynakları Yönetimi Kursu Ankara

Sun Akademi'yi araştırmalarım sonucunda buldum, eğitim içeri hakkında bilgi edindikten sonra tercih ettim. Kurum çalışanları bilgi, güler yüzlü ve her konuda çok yardımcılar. Eğitmenimiz konuya hakim, başarılı uygulamalar yaptık. Bizim için daha akılda kalıcı ve pratikte kullanabileceğimiz duruma geldiğimizi düşünüyorum.


   


 

 

 

 Başa Git

Bu sitede Mplus Portal yazılımları kullanılmaktadır.
UA-111966033-1