ÖZEL DERS – VIP EĞİTİM

Sun Akademi Eğitim ve Kariyer Merkezi olarak birçok farklı alanda eğitim vermekteyiz. Özel ders eğitimleri ise ihtiyaçlarınıza ve programınıza göre oluşturulan, içeriği beklentilerinize yönelik hazırlanan eğitim programıdır.

Sun Akademi özel ders eğitimleri kursiyer odaklı olarak yürütülür. Hangi konu başlığı altında, hangi zaman diliminde ve hangi eğitmen ile (Türk – Yabancı ) eğitim almak ister iseniz program size özel hazırlanacak ve uygulanacaktır.

Yurt dışı gezileri yoğun olan iş adamları günlük kullanıma uygun bir eğitim tercih ederken, sınavlara hazırlanan kursiyerler yada okul derslerine yardımcı ve destek olmak amacı ile dilbilgisi ağırlıklı bir eğitim programı tercih edebilir.

Belirli yabancı dil programlarından yetiştirme / pekiştirme isteyen kişilere hizmet sunarlar.

Öğrenci, kendisini yetersiz gördüğü ders veya konudan destek alır. Öğrencinin amacı ve hedefi bellidir. Kişiyi kısa sürede hedefe ulaştırır.

Eksiklerin tamamlanması, sınavlardan yüksek not alınması, varsa; öğrenme isteksizliğinin giderilmesi, dersi istek ve zevkle izlemesinin sağlanması masa başı eğitimin amaçlarıdır.

 Özel Ders Alabileceğiniz Eğitim Türleri;

Yabancı Dil Eğitim Programları / İngilizce – İspanyolca – Rusça – Almanca – Arapça

                                                        İş İngilizcesi – Konuşma Eğitimi

Sınavlara Yönelik Eğitim Programları  / YDS – LYS/5 – Hazırlık Atlama


 

ÖZEL GRUP

Sun Akademi Özel Grup Eğitim Programları birlikte eğitim almak isteyen en az 3 kursiyerden oluşan gruplara yönelik olarak hazırlanmıştır.

Aynı iş yerinde çalışan iş arkadaşları, aynı okulda okuyan okul arkadaşları, aynı evde yaşayan ev arkadaşları kendi gruplarını oluşturup eğitim görecekleri gün ve saatler konusunda söz sahibi olurlar. Böylelikle Sun Akademi grupların talebi doğrultusunda onlara yönelik özel bir program hazırlar.

Özel gruplarda kursiyerler birbirlerini önceden tanıdığı için sınıf içi etkileşimleri, iletişim ve öğrenme hızları oldukça üst düzeydedir. Sınıf içi aktivite ve canlandırmalar özel gruplarda ön plana çıkar.

Özel Grup Oluşturabileceğiniz Eğitim Türleri;

Yabancı Dil Eğitim Programları / İngilizce – İspanyolca – Rusça – Almanca – Arapça

                                                        İş İngilizcesi – Konuşma Eğitimi

Sınavlara Yönelik Eğitim Programları  / YDS – LYS/5 – Hazırlık Atlama

Sertifika Programları

 Kişisel Gelişim Programları
Başa Git

Bu sitede Mplus Portal yazılımları kullanılmaktadır.
UA-111966033-1