RUSÇA YDS KURSLARI                  -              RUSÇA KURSLARI (GENEL EĞİTİM ) 

Rusça Yds kursları Ankara, Ankara daki en iyi Rusça YDS kursu, Rusça yds kursları, En iyi Rusça YDS Kursu

 

RUSÇA YDS KURSU - SUN AKADEMİ

Sun Akademi olarak Rusça eğitiminde yaratmış olduğumuz fark ve siz değerli kursiyerlerimizin yoğun ilgi ve talepleri doğrultusunda Rusça - YDS eğitimlerinde de hizmet veriyoruz.

 

ÖNCELİKLE AMACINIZI BELİRLEYELİM...

Amacınız Rusça olarak okuma, yazma, konuşma ve dinleme becerileri geliştirmek ise “Genel Amaçlı Rusça” sayfamızı ziyaret ederek,  genel Rusça eğitim sistemimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ancak amacınız YDS’ ye girip yeterli bir dil puanı almak ise doğru yerdesiniz…

Sun Akademi Rusça YDS kurslarının amacı; doğru yöntemle, en kısa sürede kursiyerin Rusça YDS' den istediği sonucu almasını sağlamaktır. Bu sebeple Sun Akademi Rusça YDS kursları öğrenciyi başarıya ulaştıracak en etkili eğitim sistemi ile yürütülmektedir. 

 

RUSÇA YDS EĞİTİME KİMLER KATILABİLİR?

Sınavdan amaçladığınız puana bağlı olarak, en az Orta Derece (B2) Rusça eğitimini tamamlamış kişilerin katılabileceği Rusça – YDS eğitimlerinde tamamen sınava yönelik eğitim verilmektedir.

Hedeflediğiniz puan 40 – 60 arası ise B2 seviyesi sonrası YDS Rusça eğitimlerimize katılabilirsiniz.

Ancak hedeflediğiniz puan 70+ ise C2 seviyesini tamamlamanız önerilir.

 

RUSÇA YDS EĞİTİM SİSTEMİMİZ

1- Sun Akademi Rusça YDS Kursları Rusça öğretim programı değildir! Kişilerin bu eğitim programına katılabilmeleri için en az orta seviye ( B2 ) Rusça bilgisine sahip olmaları gerekmektedir. Bu özelliklere sahip olan öğrenciler ilk girişinde zaman kaybetmeden hedeflediği notu almaktadır.

 

2- Sun Akademi YDS kurslarına katılmak isteyen adaylar Rusça dil seviyelerinden emin değillerse ücretsiz olarak uygulanan bir Rusça seviye tespit sınavına katılabilirler. Sınav sonucuna göre kursa kayıt işlemi yapılır ve YDS 'ye hazırlık süreci başlamış olur.

 

3- Sınav sonucunda YDS eğitimine katılabilmek için yeterli notu alamayan adaylar “Genel Rusça” gruplarına alınarak, öncelikle dil seviyelerinin en az orta düzey olması sağlanır.

 4- YDS eğitimleri tüm sınav konularını içeren bir eğitim sürecinden oluşur. Geçmiş yılların YDS soruları ve farklı kaynaklardan itina ile seçilmiş benzer sorular, konusunda uzman Sun Akademi eğitmenlerinin gözetiminde çözümlenir.

5- Yapılan yanlışların ve en çok kullanılan çeldiricilerin çeşitleri, YDS' de en çok çıkan kelimeler, doğru yaklaşım teknikleri eğitimi ile kursiyere aktarılır. 

 

RUSÇA YDS EĞİTİM SİTEMİ

Konu Anlatımı: Sınavda karşınıza çıkacak konular özet şeklinde her bölüm öncesi hatırlatma amaçlı anlatılır.

Soru Çözüm Teknikleri: Birçok öğrenci konuyu bilmesine rağmen soru olarak gördüğünde nasıl çözeceğini bilemez. Bu bölüm tamamen soru çözüm tekniklerini içeren ve daha önce çıkmış sınav sorularının, benzer soru tarzlarının çözümünün öğretildiği yerdir.

Kelime çalışmaları: YDS sınavlarının en zorlayıcı bölümü olarak tanımlanır. Sınavda en çok çıkan kelime grupları ve ezberleme çalışmalarının yapıldığı bölümdür.

 

RUSÇA YDS EĞİTİM TAKVİMİ

 

Grup Adı

Başlangıç Tarihi

Bitiş Tarihi

Ders Günleri

Ders Saatleri

Günlük Ders Saati

Toplam Ders Saati

H. Sonu

5 KASIM 2016 

19 MART 2016

CUMARTESİ - PAZAR 

14:30 - 18:00

4 Ders Saati

152 Ders Saati

H. İçi 

14 KASIM 2016

22 MART 2016

PAZARTESİ - ÇARŞAMBA

18:30 –21:45

4 Ders Saati

152 Ders Saati

 Başa Git

Bu sitede Mplus Portal yazılımları kullanılmaktadır.
UA-111966033-1