RUSÇA DİL KURSLARI  

     “Herkes Bilir… Rusça Sun Akademi’de Öğrenilir!”

Sun Akademi olarak on yılı aşkın süredir yüksek memnuniyet oranı ile, Ankara’da Rusça eğitimi veren eğitim kurumlarının başında gelmekteyiz. Günümüze kadar farklı meslek gruplarından yüzlerce kursiyer mezun vermenin gururunu yaşamaktayız.

Sun Akademi Rusça eğitimleri Örgün Eğitim, Online Eğitim ve Video Eğitim seçenekleri ile sunulmaktadır. 

En İyi Rusça Kursu Ankara –Rusça Kursları İskenderun – Rusça Kurs

 ·       RUSÇA KURSLARI

·       RUSÇA YDS KURSLARI

·       ÖĞRENCİ İZLENİMLERİ

·       *ONLINE RUSÇA KURSU*

 

 

RUSÇA DİL KURSLARIMIZ;

  ü   A1 - A2 - B1 - B2 - C1 - C2 olmak üzere, her biri 80 ders saatinden oluşan 6 kur’dan oluşmaktadır.

  ü   Sınıf kontenjanlarımız max.12 kişi ile sınırlıdır.

  ü   Tüm seviyeler Rus asıllı ve Rus dili edebiyatı mezunu eğitmenler tarafından verilmektedir.

  ü  Derslerde görsel ve işitsel cihazlar kullanılarak; kursiyerin okuma, yazma, konuşma ve dinleme becerilerini birlikte geliştirmek hedeflenir.

  ü  Her kur sonunda sınav yapılmakta olup, başarılı olan kursiyerler üst kura geçer iken başarısız olan kursiyerlerimiz ÜCRETSİZ olarak aynı seviyeyi tekrar etmektedirler.

ü   Örgün eğitime katılan tüm kursiyerlerimize ders süresince 300TL değerindeki VİDEO eğitimlerimiz ÜCRETSİZ olarak tanımlanır. Böylece kursiyerlerimiz video eğitimler ile ders tekrarlarını yada kaçırdıkları dersin telafisini yapabilirler. 

 


     Eğitim ile İlgili Sorularınız ve Başlangıç Tarihlerini Öğrenmek İçin;

      0312 431 89 46

      0312 431 89 47

    0530 201 89 46 

     BİLGİ ve ÖNKAYIT FORMU


***ONLINE (UZAKTAN EĞİTİM) RUSÇA KURS PROGRAMI için tıklayınız…

 

*** Rusça seviyenizden emin değilseniz kurumumuzda ücretsiz olarak düzenlenen “Seviye Belirleme Sınavı” na katılabilirsiniz. 


iş Tarihi

Ders Günler 

ÜCRETSİZ KUR TEKRARI ve VİDEO DERSLER

 

Her kur sonunda kursiyerin Rusça dil becerisini ölçen kur atlama sınavı uygulanmaktadır. Bu sınavda başarılı olan kursiyerler bir üst kura geçmeye hak kazanır. Sun Akademi % 80 oranında derse devam eden ve eğitmeni tarafından olumlu görüş almasına rağmen Rusça kur atlama sınavında başarısız olan kursiyerlerine ücretsiz aynı seviyeyi tekrar etme şansı verir. Böylece kursiyerler eksiksiz olarak dil eğitimine devam ederler.


Sun Akademi her bir kursiyerine eğitim süresince faydalanabilecekleri 300TL değerindeki OFFLINE EĞİTİM(Video Eğitim) sitemini HEDİYE etmektedir. Bu sayede kursiyerlerimiz kaçırdıkları dersin talafisini yapabilir, istediği konuyu tekrar tekrar izleyebilerek eğitimini pekiştirme fırsatı elde etmiş olur.

 

  

 


   KAYNAKLARIMIZ

 

 

 

Sun Akademi Rusça eğitiminde kullanılan kitapların, dökumaların ve CD’lerin tamamı uluslararası geçerliliğe sahiptir. Rusça kurslarında Moskova Devlet Üniversitesi'nde de kullanılan ve tüm dünya tarafından geçerlilik görmüş, Rusya’ya Doğru 1, Rusya’ya Doğru 2, Rusya’ya Doğru 3 adlı ders kitapları ve CD’leri okutulmaktadır. Bu kaynaklara ek olarak Rusça eğitmenlerimiz tarafından hazırlanan yardımcı kaynaklar, kursiyerlerimize ücretsiz olarak verilmektedir.

 

 

                                     

 


 

SERTİFİKALAR

·   Sun Akademi’de Rusça eğitimini C2 Seviyesine kadar tamamlayan kursiyerler

“ MEB Onaylı Rusça Başarı Sertifikası” almaya hak kazanır iken,


·   Ara kurlardan ayrılan kursiyerler ise, Rusça seviyesini belirten

 “Sun Akademi Rusça Başarı Sertifikası” na sahip olurlar.


 

 

MURAT GÜNDOĞDU

Sun Akademi’yi internette gördüm, araştırdım ve daha sonra personelle konuştuktan sonra Rusça eğitimlerine katılmaya karar verdim. Kurumda her şey mükemmele yakın, hiç olumsuz bir durumla karşılaşmadım. Aldığım eğitimin akademik düzeyde ve çok kaliteli olduğunu düşünüyorum. Beklentilerimi tam anlamıyla karşıladı. Bu kadar kolay öğrenebileceğimi hiç düşünmüyordum. Hocamızın derslerin işlenişine verdiği önem, Türkçe’ ye hâkim oluşu, disiplini ve sabrı sayesinde gelişim kaydediyorum. Kursiyerlerle iletişimi ve ders işleme yöntemleri de oldukça başarılı. Kurum personeli güler yüzlü ve her sorunumuza çözüm getiren insanlar. Sun Akademi’yi mutlaka tavsiye edeceğim herkese teşekkürler.

 

 Devamı... 

   

Bilgi Almak İstiyorum   Ön Kayıt Formu  

 

 

Rusça Eğitim Programı ile ilgili daha detaylı bilgi için

(0312) 431 89 46 nolu telefondan veya sunakademi@sunakademi.com mail adresinden

Eğitim Danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

www.ruscakursun.com

Rusça, rusça kursu, rusça kursları, rusça ankara, rusça eğitimi, rusça eğitimleri, rusçakursu ankara, rusça kursları ankara, ankarada rusça kursu, ankarada rusça kursları, özel ders rusça kursu, özel ders rusça kursları, özel ders rusça, özel rusça kursu, rusça eğitimleri ankara, ankarada rusça eğitimi, özel rusça eğitimi, özel rusça eğitimi ankara, ankarada özel rusça eğitimi, rusya, rus dili, rusçaya doğru, conversation, lesson, dil bilgisi, rusça çeviri, rusça-türkçe çeviri, rusyaya doğru, RUSÇA KURSU ANKARA, ANKARADA RUSÇA KURS, RUSÇA EĞİTİMİ ANKARA, rusça kursları ankara

 Başa Git

Bu sitede Mplus Portal yazılımları kullanılmaktadır.
UA-111966033-1